Zhao: 2014’te evimi sattım, 600$’dan Bitcoin aldım, 200$’a düştü

Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, Singapur'da katıldığı bir Blockchain konferansında konuşma yaptı.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Consensus Singapur konferansına katıldı.

Zhao, burada yaptığı konuşmada Binance’in bir ay içinde Singapur doları ile kripto para almayı sağlayacak Binance Singapur’u açabileceğini söyledi.

Ayrıca Zhao, Binance’in ilk çeyrekte 200 milyon dolar, ikinci çeyrekte ise 150 milyon dolar kâr elde ettiğini açıkladı.

Binance’in kurucusu, bir sene içerisinde ideal olarak her kıtada 2 tane olmak üzere 5-10 farklı itibari paralarla çalışabilecek borsa açmayı planladıklarını ifade etti.

Kripto paralarla ilgili kendi kişisel deneyimiyle ilgili de konuşan Zhao, 2014’te evini satarak Bitcoin aldığını ve bunun ardından Bitcoin‘in fiyatının 600 dolardan 200 dolara düştüğünü fakat buna rağmen Bitcoin’lerini o zaman satmadığını itiraf etti.

Orta sınıf bir Çinliyken Binance’i kurmasıyla hayatında önemli bir değişim yaşayan 41 yaşındaki Zhao’nun kişisel servetinin birkaç milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

→ 2.5 TRİLYON DOLARLIK FIDELITY KRİPTO PARA ÜRÜNLERİNİ YIL SONUNA KADAR ÇIKARMAYI HEDEFLİYOR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Burak Cevapla

    Hep tahmin zaten bu olay bitcoin milyarderi filan olmayan paranin zenginleri adamin elinde bitcoin dolu degeri milyar dolar filan ben bunlari satiyorum dese kimse almasa elindekiler pul bi ise yaramaz enayi piyasası isde bitcoin altcoin bilmem ne coin garantisi yok arkasinda bir devlet bir makam guvenilir bir sirket yok verin parayi belki zengin olursunuz hesapı bir kumar