Changpeng Zhao: Binancechain çok yakında geliyor

Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, Singapur'daki Blockchain konferansında Binancechain'in çok yakında piyasaya sürüleceğini söyledi.

Kripto para borsası Binance’in kurucusu Changpeng Zhao, Forbes tarafından Singapur’da düzenlenen Blockchain konferansına konuşmacı olarak katıldı.

Zhoa, burada Binance ve piyasayla ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.

Binance’in 41 yaşındaki kurucusu, “Binancechain’i çok yakında başlatıyoruz, yaklaşık birkaç ay içinde, ve bunun üzerinde token çıkarabileceksiniz. Orada milyonlarca coin ve binlerce blok zinciri olacağını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Zhao daha sonra fiyat tahmininin sorulması üzerine “Bitcoin’in gelecekteki fiyatıyla ilgili bir tahminde bulunmamaya çalışıyorum, çünkü söyleyeceğim her şey manipülasyon olarak görülecektir. Bu yüzden o konuda özgür konuşamıyorum.” dedi.

Konferansa Zhao’nun dışında Singapur Devlet Bakanı Dr. Janil Puthucheary, erken dönem kripto para yatırımcılarından Matthew Roszak, dünyanın en eski Bitcoin borsalarından BTCC’nin kurucusu Bobby Lee ve TenX’in kurucusu Julian Hosp katıldı.

Binance’in kripto parası Binance Coin, bugün iki başka önemli gelişme ve Zhao’nun açıklamalarının etkisi ile yüzde 8’in üzerinde değer kazandı. Kripto para, şu sıralarda 5.50 dolardan alınıp satılıyor.

→ BINANCE COIN İKİ ÖNEMLİ DUYURUYU TAKİBEN YÜKSELDİ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl