Changpeng Zhao, Binance DEX için yıl sonunu işaret etti

Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, Binance DEX'in halka açık beta sürümünün yıl sonunda kullanımda olabileceğini söyledi.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Binance‘in yaklaşan merkeziyetsiz kripto para borsasıyla ilgili bilgi verdi.

Zhao, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, “BNB’nin gaz olarak kullanılacağı ve borsanın kullanıcı fonlarını kontrol etmeyeceği Binance DEX için verimli bir toplantı yaptık. Yıl sonunda ya da gelecek yılın başlarında halka açık beta sürümünü kullanıma açmayı hedefliyoruz. Evet, Cumartesi günleri çalışıyoruz, durmaksızın!” ifadelerini kullandı.

Zhao, yakın zaman önce verdiği bir röportajda kripto para piyasasının 1000 kat büyüyeceği iddiasının hala arkasında olduğunu ve hatta bunun da ötesine geçeceğini söylemişti. Binance’in kurucusu ayrıca boğa piyasasının her an geri dönebileceğini ifade etmişti.

“Her zaman uzun vadeli bakarım” diyen Zhao, “Kendim asla al-sat yapmam, her zaman alırım ve beklerim. Yani, bana kalırsa boğa her an geri dönebilir, ve tarihsel olarak Ekim-Aralık arası iyi aylardır.” şeklinde konuşmuştu.

→ TRON’DAN TEŞVİK MODELİ: BITTORRENT’İ KULLANDIKÇA TRX İLE ÖDEME ALIN

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl