Binance’te PEPE ve FLOKI sorunu yaşanıyor: Erteleme var

PEPE ve FLOKI'yi listeleyeceğini duyuran Binance, yatırıma işlemlerini başlatamadı. Borsadan yapılan açıklamada işlemlerin geçici olarak askıya alındığı belirtildi. İki token'ın listelenmesi zamanı da 2 saat ertelendi ve 21'e alındı.

Binance borsası teknik bazı aksaklıkları gerekçe göstererek PEPE ve FLOKI’de yatırıma işlemlerinin yapılamadığını ve bu nedenle işlemlerin askıya alındığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, “Lütfen yatırdığınız token’ları göremeyebileceğinizi de bir kenara not edin. Bu sorunun çözülmesi konusunda çalışıyoruz. Ayrıca önceden yapılan bazı yatırma işlemlerinin de görüntülenemediğini belirtmek isteriz. Gelişmeleri aktaracağız” denildi.

Erteleme geldi

Binance borsası sorunu çözemeyince bir açıklama daha yaptı ve iki meme token’ın listelenme zamanının 2 saat ertelendiğini duyurdu. Listelemeler 21’de başlatılacak. Öte yandan yapılan yeni açıklamada yatırma işlemlerinin de 18.30’da başlayacağı ifade edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – PEPE nedir?

PEPE’deki yüskeliş durmuyor

Haftalardır yükselen ve yatırımcılarına büyük kazançlar sağlayan PEPE, Binance listelenmesinin gelmesinin ardından, yükselişini daha da sertleştirdi. Token’ın son 24 saatteki yükselişi %90’ı aştı.

Sabah saatlerinde 0,0000019 dolardan işlem gören “meme coin”, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,0000030 dolardan alınıp satılıyor.

Geçtiğimiz hafta ilk 100 kripto para arasına giren PEPE, dün itibarıyla ise 50. sıraya ulaşmıştı. Şu anda 43. en büyük kripto para olan PEPE’nin piyasa değeri ise 1 milyar 260 milyon dolar civarında…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl