BIT Token Bybit’te listelendi: 500 bin BIT dağıtılacak Launchpool başladı

Dünyanın en büyük DAO’larından biri olan BitDAO’nun yerel token'ı BIT, 28 Eylül itibariyle Bybit’te listelendi. Dünya çapında kripto para yatırımcıları için popüler bir platform olan Bybit ise kullanıcılarına toplam 8 Milyon BIT Token dağıtacağını duyurdu. Dağıtım sürecinin ilk aşaması olan Launchpad 28 Eylül’de tamamlandı ve aynı gün ikinci aşama başladı: Bybit Launchpool. Referans kullanıcı ile BIT kazanma ve airdrop gibi etkinlikler de bu hafta içinde başlıyor olacak.

Basın bülteni

Lansman sürecinin ilk etkinliği olan Launchpad, 5 milyon BIT token’ının kullanıcılara dağıtılmasıyla 28 Eylül itibariyle tamamlandı, şimdiyse gözler ikinci etkinlik olan Launchpool üzerinde. Bybit Launchpool hem kullanıcıları hem de projeleri korurken, yenilikçi kripto projelerini ve gelecek vaat eden projelere yatırım yapmak isteyebilecek kullanıcıları birbirine bağlamaya yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. Bybit Launchpool, yerel yasal gerekliliklerle uyumlu olarak KYC L1’i tamamlamış Bybit kullanıcılarına açılıyor.

Bybit, yalnızca alım-satım satım odaklı bir platform olmaktansa sunduğu yatırım ve finansal yönetim araçlarıyla diğer borsalardan ayrılıyor. Bybit Launchpool, kullanıcıların token stake ederek yüksek yıllık yüzde getiri oranlarıyla yeni token’lar elde etmeleri için tasarlandı. Launchpool’un ilk hizmeti ise BIT token ile açılıyor.

BitDAO’nun yerel token’ı olan BIT Token nedir?

BitDAO; Bybit, PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly, Spartan, Alan Howard, Kain Warwick, SushiSwap, Polygon ve çok daha fazla oluşum tarafından desteklenmekte ve dünyanın en büyük DAO’larından biri hâline gelmeyi amaçlamaktadır. Kelime anlamıyla DAO, “Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon” anlamına gelir ve hiçbir merkezî kuruma bağlı olmayan açık ve şeffaf oluşumları temsil eder. BitDAO’nun vizyonu ise açık finans ve merkeziyetsiz tokenlerle işleyen bir kripto ekonomisidir. Projenin büyümesi için aldığı bağışlar devam ederken BitDAO’nun geliştirilmesi adına gelecekte Ar-Ge merkezleri ve BitDAO vakfı kurulacaktır.

Bybit – BitDAO ilişkisi

BitDAO’nun ilk destekçilerinden olan Bybit, BitDAO’nun hazinesine katkıda bulunmayı taahhüt etti. Katkının, 2021 oranlarına göre yılda 1 milyar doları aşması bekleniyor. BitDAO hazine bakiyesi 16 Eylül itibariyle 540 milyon doların üzerinde.

Bybit’ten BIT token alıp satmak için: https://go.bybit.com/e/mfhCNDb2Ujb

BIT Launchpool, 28 Eylül’de başladı: 500.000 BIT dağıtılacak

Kimlik doğrulaması olan KYC L1’i tamamlamış tüm kullanıcılar, Bybit Launchpool sayfasına girerek 28 Eylül’den itibaren BIT stake edip BIT kazanabilecekler.

Her kullanıcının günlük ne kadar getiri elde ettiğini, etkinlik süresince toplam ne kadar BIT stake edildiği belirleyecek, yani ne kadar çok yatırımcı tarafından BIT stake edilirse kullanıcı başına oranlanan getiri o kadar fazla olacak.

Kullanıcılar, stake ettikleri BIT’leri istedikleri zaman platformdan geri çekebilecekler. Bu şekilde Launchpool dönemi 12 Ekim’e kadar devam edecek.

Bybit’in BIT listelemesi, katılımcılar için lansman ödülleri ve ücretsiz hediyelerden oluşacak. BIT listelemesi ve airdrop ile ilgili zamanlama ve prosedür güncellemelerini Bybit sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz.

Bybit Launchpad ve yaklaşan token lansmanları hakkında daha fazla ayrıntı için: https://go.bybit.com/e/aXC0i6B1Ujb

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl