Ünlü Bitcoin yatırımcısı, milyon dolarlık Bitcoin fonunu kapattı

Bitcoin yatırımcısı ve savunucusu Tuur Demeester, 2015'ten bu yana faaliyetini sürdüren Bitcoin fonu Adamant Capital'i kapattı.

bitcoin

Ünlü Bitcoin destekçisi Tuur Demeester, Bitcoin fonu Adamant Capital’i sessizce kapattı.

The Block’un bildirdiğine göre, fonun kurucu ortağı Michiel Lescrauwaet, kapanışı doğruladı ve Demeester’in bu kararı kişisel ve ailevi sebepler nedeniyle aldığını söyledi.

Kapandığı sırada Adamant Capital’in yönetimi altında yaklaşık 10 milyon dolar vardı.

Demeester, uzun yıllardır Bitcoin piyasalarını takip ediyor. Makro yatırımcı, Bitcoin’e güçlü bir şekilde inanıyor. 5 ila 10 yıl içinde borç yükünün ekonomileri darmadağın edeceğini düşünen Demeester, geçtiğimiz ay katıldığı bir yayında herkesin çok büyük bir Bitcoin rallisine hazır olması gerektiğini ileri sürmüştü:

“Bence Bitcoin bireysel bir sigorta poliçesi. Biraz BTC almak için önümüzde bir fırsat var. Aslında bu konuda çok şey söylendi. Biraz al ve sonra onu nasıl saklayacağın hakkında plan yap. Geleceği düşün. Önce alırsın, sonra saklarsın ancak bunları farklı yerlerde saklamak lazım. Bir kere anahtar kelimelerini kaybettin mi BTC’lerin geri gelmez. Sigortası yok. Yani saklama işini de bölmek lazım. […] Çok büyük bir Bitcoin rallisinin geleceğine eminim. Sadece bu kadar da değil. Parayı ilk verecek olanlar da sigorta şirketleri olacak. 10x, 100x olduğunda bunları konuşuruz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl