BitPay’in CCO’su: Altcoin’ler asla geri dönmeyecek

Önde gelen Bitcoin ödeme işlemcisi BitPay'in CCO'su Sonny Singh, Bitcoin'in 2019'da geri döneceğini, altcoin'lerin ise bir daha eski seviyelerine ulaşamayacağını söyledi.

Bloomberg’e bir röportaj veren kripto para ödeme işlemcisi BitPay’in CCO’su, Bitcoin‘in 2019’da geri döneceğini ancak altcoin‘lerin asla dönmeyeceğini söyledi.

CCO Sonny Singh, kripto para piyasalarının şu anda belli bir “dönüm noktası” ya da bir “katalizör” gerektiren yeni bir ilerleme aşamasının eşiğinde olduğunu söyledi. Singh’e göre bu “dönüm noktası” Goldman Sachs ve BlackRock gibi büyük kurumsal yatırımcıların 2019’da piyasada bir gerçeğe dönüştüğü zaman gelecek.

Singh, “Ama gelecek yıl büyük girişimcilerle ilgili konuşulanların gerçek olduğunu göreceksiniz. Goldman Sachs bir ticaret masası açacak, Fidelity bir Bitcoin ürününü piyasaya sürecek, Square satıcılar için Bitcoin ödeme işlemcisi sunacak ve BlockRock bir Bitcoin ETF’si çıkaracak… Bütün bunlar gerçek olacak ve adaptasyonun arttığını göreceksiniz. Ve sonra fiyat tekrar sıçrayacak.” dedi.

Bununla birlikte Singh, Bitcoin’in önümüzdeki sene yeniden toparlanacağını öne sürerken altcoin’lerle alakalı aynı şeyi düşünmüyor. Singh, altcoin’lerin eski seviyelerine asla geri dönmeyeceğini, Fidelity ve BlackRock gibi şirketlerin altcoin ürünleri değil, Bitcoin ürünleri çıkaracaklarını ifade etti.

→ NOVOGRATZ: KRİPTO PARALAR GEÇEN YILKİ RALLİNİN İVME NOKTASINA YENİDEN DOKUNDU

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

 1. Burak Özer Cevapla

  Şu sıralar önüne gelen açıklama yapıp piyasayı yönlendirmeye çalışıyorlar.
  Biri ölecek biri çoşacak diyor
  Bu neyaaa

 2. Devrim Cevapla

  Fud. Sattirmaya calisiyorlar.
  They are trying to make hodlers sell their coins.