6400’le birlikte Bitcoin’de düşüş trendi bitti mi? Analistlerin yorumları

Bitcoin, gece saatlerinde hızlı bir ivme yakalayarak 6400'e tırmandı. Son 24 saatte yüzde 9 oranında değer kazanan lider kripto para için analistler ne diyor?

Bitcoin, TSİ dün gece 5900’den hızlı bir tırmanışla 6400’ün üzerine çıktı. Bitcoin’deki bu yükselişi, altcoin’ler de takip etti. Bazı altcoin’lerde çok daha büyük geri dönüşler görüldü.

Bundan sonrası için Bitcoin’de nasıl bir hareket beklenmeli, Bitcoin fiyatını değerlendiren analistler ne diyor?

Fundstrat analistlerinden Robert Sluymer, CNBC’de yaptığı analizde, Bitcoin’de düşüş trendinin son bulması için 6300’ün geçilmesi gerektiğini söylemişti. 6300 geçildi ve Sluymer’a göre artık düşüş trendinin son bulması gerekiyor.

CoinDesk analisti Omkar Godbole ise, 6425’in üzerinde ikna edici bir hamlenin kapıları 7000’e doğru açacağını öne sürmüştü. Bitcoin, henüz 6425’i ikna edici bir hamleyle geçmiş değil. Bir numaralı kripto para şu sıralarda 6413’ten işlem görüyor. Godbole’a göre 6425’in yüksek bir hacimle birlikte geçilmesi halinde 7000’i beklemeliyiz.

→ TETHER MANİPÜLASYONUNDA ÇOK ÇARPICI YENİ BULGULAR


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Uzmancoin ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl