Naeem Aslam’dan Bitcoin yorumu: Fiyatı etkileyecek iki önemli faktör var

Şu anda kripto para piyasasında her şeyin çok ucuz olduğunu öne süren analist Naeem Aslam, fiyatları etkileyecek iki önemli faktörden söz etti.

Thinks Markets UK’nin şef piyasa analisti Naeem Aslam, kripto para piyasasındaki son durumu CoinTelegraph’a değerlendirdi.

Şu anda piyasada her şeyin çok ucuz olduğunu öne süren Aslam, fiyatları etkileyecek iki önemli faktör bulunduğunu belirtti. Analist, ayrıca çatallanmaların kripto para sektörünü iyi yönde etkilemediğini de dile getirdi.

Aslam’ın yorumları şöyleydi:

‘Çatallanmalar özü baltalıyor’

“Şu anda 2 önemli faktör var. İlki, düzenleme meseleleri. Düzenleyicilerin dostane yaklaşmadıklarını biliyoruz. Bu duruşlarını devam ettirdikleri sürece BTC için büyük bir ralli göremeyeceğiz. İkincisi de sınırlı arz meselesi. Ancak şu anda sürekli bir çatallanma görüyoruz. Bitcoin Cash Bitcoin’in bir çatalıydı. Daha sonra BCH çatallandı. Sürekli olarak arzı artırıyoruz ve bu kripto endüstrisi için iyi bir işaret değil. Bu çatallanmalar esas değeri, özü baltalıyor.”

‘Dipten uzakta değiliz’

“6000, 5000, 4000 dolarlar psikolojik seviyelerdi ve bunlar kırıldı. Şu anda psikolojik seviye 3000$, onu da kırarsa 2000$ ve 500$’a kadar yolu var. Ancak, dip noktadan uzakta olduğumuzu düşünmüyorum. Şu anda her şey çok ucuz ve piyasaya atlamanın zamanı diye düşünüyorum. Panik noktasında olduğumuza göre dip noktaya çok yakınız.”

→ BITCOIN’E 2008 ÖRNEĞİ: KRİZDE SATANLAR BÜYÜK FIRSAT KAÇIRDI

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl