‘Bitcoin’de ayı piyasası bitmedi, 4,750 doları göreceğiz’

Shapeshift'in CEO'su Erik Voorhes, Bitcoin'de ayı piyasasının henüz sona ermediğini ve 4,750 doların görüleceğini ifade etti.

Yatırımcılar yakın zamanda Bitcoin‘in 5,800 dolarlık destek seviyesinden sıçramasıyla rahat bir nefes aldı. Bazıları ayı piyasasının son demlerini yaşadığını düşünürken bazıları ise en kötüsünün henüz gelmediğine inanıyor.

Her piyasada olduğu gibi kripto para piyasasında da boğalar ve ayılar var. Bir kripto para değişim platformu olan Shapeshift’in CEO’su Erik Voorhes, ikinci kategoriye giriyor. Voorhes, CNBC’den Ran Neuner’e konuştu.

Voorhes, ayı piyasasının devam edeceğini kararlılıkla belirtti. Voorhes şöyle dedi:

“Her ne kadar çöküş oranının yavaşlamış olduğunu düşünüyor olsam da bence ayı piyasası henüz sona ermedi. Ama sanırım çöküşün büyük bir kısmıyla işimiz bitti.”

Voorhes, çöküşün büyük bir kısmı geride kalmış olsa da Bitcoin fiyatının önümüzdeki 3-18 ay içinde yüzde 30 düşüş yaşayarak 4,750 dolara gerileyeceğini fakat daha fazla düşmeyeceğini ifade etti.

Shapeshift’in CEO’su yine de Bitcoin’i 5,000 – 8,000 aralığında satın almanın uzun vadeli yatırımcılar için avantajlı olacağını belirtti.

→ ABD’NİN EN BÜYÜK İKİNCİ BANKASINDAN KRİPTO PARA SAKLAMA HİZMETİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl