Bitpay yöneticisi, 2019 için hedefini belirledi: En az 15,000 dolar

Önde gelen Bitcoin ödeme işlemcisi Bitpay'ın yöneticilerinden Sonny Singh, 2019 için iyimser konuştu ve Fidelity ile Bakkt'ın Bitcoin'e olası etkilerinden bahsetti.

Kripto para piyasasındaki son çöküş nedeniyle birçok kripto para önemli ölçüde zarar gördü. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto paralar, işlerin daha da kötüye gitmesine sebep oldu. Bitcoin’in 5000$’ın altına düşmesi, BTC’nin 20.000$’a ulaşacağını öngören birçok analiste karşı kripto dünyasında büyük bir öfke yarattı.

Bloomberg’e konuşan Bitpay‘in yöneticilerinden Sonny Singh, Bitcoin’in önemli ölçüde bir marka bilinirliğine sahip olduğunu ve bu kripto para biriminin yakın zamanda ticari amaçla kullanılmaya başlanabileceğini belirtti. Singh ayrıca, Fidelity ve Bakkt’ın 2019’da hayata geçecek hizmetlerinden bahsetti. Yönetici, bu hizmetlerin faaliyete geçmesiyle birlikte Bitcoin’in değerinin hızla artacağını ve 15,000 – 20,000 dolar aralığına ulaşacağını öne sürdü.

Bloomberg’de JPMorgan Chase CEO’sunun Eylül ayındaki açıklamalarına da değinildi. CEO Jamie Dimon, Bitcoin’in bir sahtekârlık aracı olduğunu ve yakında patlayacağını söylemişti. Singh bu yorumu reddetti ve BTC’nin sahtekârlık olmadığını, tam tersine Fidelity ve diğer yerleşik aktörlerin piyasaya girmeye başlamasıyla birlikte, JPMorgan Chase’nin bile Bitcoin pastasından pay kapmaya çalışacağını öne sürdü ve ekledi:

“Gelecek yıl sektörde yeni oyuncular ve madenciler ortaya çıkacak. Hızlı bir değişim görmeyeceğiz fakat birinci veya ikinci çeyreğin sonuna kadar Bitcoin geçerli bir emtia olarak ortaya çıkacak.”

Singh, Bitcoin’in kripto para piyasasına yön veren güçlü bir aktör olduğunu söyledi. ICO piyasasının şu anda küçük umutlar dışında hayat belirtileri göstermediğini söyleyen Singh, Bitcoin’in yok olması halinde ICO’ların hiçbirinin hayatta kalamayacağından da emin.

 

Haber: AMBCrypto

→BİTMEX CEO’SU HAYER: 2019, BÜYÜK ICO’LAR İÇİN HESAPLAŞMA YILI OLACAK

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl