Octagon Strategy, Bitcoin’de boğa inancını hala koruyor

Octagon Strategy'nin baş tüccarı, fiyat düşüşlerine ve gelecekte karşılaşılabilecek engellere rağmen şirketin hala Bitcoin'de boğa inancını koruduğunu söyledi.

Octagon Strategy’nin baş taciri CNBC’ye, fiyat düşüşlerine ve gelecekte karşılaşılabilecek engellere rağmen şirketin hala Bitcoin’de boğa inancını koruduğunu söyledi.

Cointelegraph’ta yer alan habere göre emtia ve dijital varlık ticareti şirketi Octagon Strategy’nin baş taciri Ryan Rabaglia, geçen hafta 2018 yılı içinde üçüncü kez 6 bin doların altına düşen Bitcoin piyasalarındaki mevcut aşağı yönlü fiyat baskısını reddetti:

“Bence, bu pazarda nereden geldiğimizi hatırlamak daha şaşırtıcı. Bir önceki yılın aynı dönemine göre %100’ün üzerindeyiz.”

Rabaglia’ya göre, kripto paralar için dünya çapında daha resmi bir görüntü sunacak olan düzenleyici adımlar fiyatların iyileşmesine hizmet edecek:

“Ben ona iki ucu keskin bir kılıç olarak bakıyorum. Düzenlemelerle ilgili belirsizlik, piyasada baskıyı yaratan şey. Bu düzenlemeyi bir kere kurduktan sonra, pazara girecek profesyonel ve geleneksel oyuncular, düzenleyicilerden destek alacaklar.”

Şirketin sahibi ve finans uzmanı Dave Chapman, geçen yıl firmanın Hong Kong finans kurumlarından blockchain yerine Bitcoin hakkında bilgi talepleri olduğunu açıklamıştı.

→ KRAKEN, BLOOMBERG’Ü BİTCOİN FİYATINI MANİPÜLE ETMEKLE SUÇLADI

 

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl