Ünlü Bitcoin yatırımcısı, 500 bin dolarlık Lamborghini’siyle kaza yaptı

Bitcoin alım satım platformu Bitstocks'un kurucusu ve aynı zamanda tanınan bir Bitcoin yatırımcısı olan Michael Hudson, 500 bin dolarlık Lamborghini'siyle şarampole yuvarlandı.

Londra’da tanınan bir Bitcoin yatırımcısı Lamborghini‘siyle birlikte çukura yuvarlandı. Aracı çekici yardımıyla çıkarılan yatırımcı, bu olaya pek aldırmamış gibi gözüküyordu.

Andrew Laurence adındaki bir kameraman, Cuma sabahının erken saatlerinde işe giderken yolun kenarında bu 500,000$’lık Lamborghini Huracan Performante’yi fark etti.

SWNS’ye konuşan Laurence, aracın yolun yanlış tarafında olduğunu, aracın sürücü kısmının da zemine sıkıştığını söyledi.

SWNS’ye konuşan polis kaynakları ise aracın içinde kimsenin olmadığını ve araç sahibini bulmaya çalıştıklarını ifade etti.

Aracın Tottenham Hotspur’un antrenman alanına yakın olduğuna dikkat çeken Laurence, sahibinin bir Premier Lig futbol yıldızı olabileceğini ileri sürdü.

Ancak, saatler sonra Bitcoin alım satım platformu Bitstocks’un kurucusu Michael Hudson, olay yerinde belirdi ve aracın kendisinin olduğunu söyledi.

Hudson, tek şeritli yoldaki ıslak zeminde kayarak aracın kontrolünü kaybettiğini ve çukura yuvarlandığını söyledi.

Ünlülerin arabalarını tasarlayan Yianni Charalambous, bu olayla ilgili Youtube’da bir video paylaştı. Hudson’un arabasının çukurdan çıkarılmasına yardımcı olan Charalambous, Hudson’un arabayı kullanırken alkollü olmadığını, araba bu kadar değerli olmasına rağmen onun çok sakin olduğunu söyledi. Hatta onu dünyanın en sakin adamı ilan etti.

Hudson da bu olayla ilgili Instagram hesabında bir paylaşımda bulundu. Bitcoin yatırımcısı, paylaşımında bugünün kötü bir gün olduğunu kabul etmekle birlikte aracın küçük bir hasar aldığını söyledi ve “Çok yakında yeniden yola çıkacağına eminim” dedi.

Bu arada Lamborghini’nin Bitcoin’in kısaltması olarak kullanılan XBT’li plakası da dikkat çekti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

BEFORE VS AFTER ⁣⁣ ⁣⁣ There’s a silver lining in every dark cloud and a opportunity even in the pits of despair. I promised I will be uncensored, share the bad with the good. This is not a window to a life of perfection but one of continued challenges. I prefer a leadership of example. Good day I’m ok, bad day I’m ok. I’ve educated myself to view all situations with calm, peace & balance. Damage isn’t too bad and I’m sure she will be back on the road soon enough. ⁣⁣ ⁣ ⁣ @y14nny genuinely can now call you a brother ??. You came to my rescue with all the solutions prior to me even getting a plan together. Nothing but love and respect brother ??. ⁣⁣⁣ ⁣ Mainstream media articles are hilarious, apparently I’m on the run ????. ⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ @carsncrypto #balance #itsjustacar

Michael Hudson (@btchudson)’in paylaştığı bir gönderi ()

Haber: ABCNews

→ BİNANCE’İN KRİPTO PARASI BNB TARİHİ BİR GÜN YAŞIYOR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl