Brian Kelly: Bitcoin’de 6500-6800 seviyeleri kritik

Bitcoin'in 7000'in altına gerilemesinin ardından Kelly, nereye gidebileceğini tespit etmek için birkaç seviyenin kritik olduğunu söyledi. Kelly'ye göre 6500 önemli bir destek seviyesi, direnç ise 6800'de.

Google’da Bitcoin aramaları yüzde 75 oranında düştü. Bu durum, yatırımcıları insanların kripto paralara olan ilgisini kaybettiği konusunda endişelendiriyor.

Ancak CNBC’nin finans uzmanı Brian Kelly’ye göre durum öyle değil. Kelly, “Bitcoin, hala Google’da Beyonce’den daha fazla aranıyor.” diyor.

Kelly’nin de söylediği gibi Google’da “bitcoin” araması, Süperstar’ın Coachella müzik festivalindeki performansı sırasında bile “beyonce” aramasından daha yüksekti.

Bitcoin’in 7000’in altına gerilemesinin ardından Kelly, nereye gidebileceğini tespit etmek için birkaç seviyenin kritik olduğunu söyledi.

Kelly, 6500’den bir sıçrama beklediğini, madencilik maliyetinden ötürü bu seviyeyi önemli bir destek seviyesi olarak gördüğünü ifade etti. Kelly’nin hesaplamalarına göre, madencilik maliyeti yaklaşık 5900-6000 dolar aralığında.

6500’ü destek seviyesi olarak kabul eden analist, 6800’ün ise direnç olduğunu söylüyor ve bu seviyenin üzerinin satın alım için uygun bir bölge olduğunu kaydediyor.

→ BITCOIN FİYATLARI İÇİN BİR SONRAKİ BÜYÜK ŞEY ICE VE NASDAQ’TA SAKLI OLABİLİR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl