Bitcoin yatırımcısı Bitcoin’lerini sattı, Bugatti ve Pagani aldı

Kaliforniya'da bulunan bir Bitcoin yatırımcısı 450 Bitcoin karşılığında Bugatti Chiron ile Pagani Huayra model iki lüks araba satın aldı.

News18’in haberine göre Kaliforniya’da bir yatırımcı 450 Bitcoin karşılığında Bugatti Chiron ve Pagani Huayra aldı.

Kaliforniya merkezli bir araba satıcısı, Bugatti Chiron ve Pagani Huayra gibi pahalı arabaları, Bitcoin yatırımcısına 450 Bitcoin karşılığında sattı.

Paralarını büyük bir hızla katlanmasını kim istemez ki? Ancak hiçbir finansal enstrüman, Bitcoin kadar yüksek bir getiri sözü veremez. Kripto para birimi her çeşit gürültüyü yaratıyor, bazıları kötü bazıları iyi ama 2017’deki başarısını inkar etmek zor. İnsanların Bitcoin ile pahalı arabalar satın alması, paranın böylesine büyük kazandırmasının iyi bir örneği.

Bir ticaret aracı olmamasına rağmen, insanlar 2017’deki gibi önümüzdeki yıllarda tekrarlanacak ve dolayısıyla çok büyük kazanç sağlayacak olduğunu tahmin ederek BTC’yi ellerinde tutmayı istiyorlar. Böyle düşünen Kaliforniya merkezli bir araba satıcısı, Bitcoin yatırımcısına Bugatti Chiron ve Pagani Huyara gibi pahalı arabaları Bitcoin karşılığında sattı.

Yaklaşık 6 milyon Dolar harcadı

DuPont Registry kuruluşuna göre, Kaliforniya’daki Pagani Newport Beach, 450 BTC’ye Tempesta paketiyle birlikte bir Bugatti Chiron ve bir Pagani Huayra Americano sattı. Bu, bugünkü fiyatla yaklaşık 6 milyon dolar demek.

1,472 beygir gücü (1,102 kilowatt) olan Bugatti Chiron, gri ve siyah deri iç dizayna ve yakışıklı bir jet siyah kaportaya sahip. Bu arada, 720 beygir gücü (536 kW) olan Pagani’nin, kırmızı vurgulu şeritler ve karbon fiber gövde ile gümüş bir dış görünümü var.

Her iki araba da oldukça nadir ve her birinin 3 milyon dolarlık bir fiyatı var. Aralık ayında Atlanta, Georgia’daki birisi 25 BTC’ye yepyeni bir McLaren 720S satmak istedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl