Brian Kelly, Bitcoin Cash’in daha fazla değerlenebileceğini öngörüyor

Kripto paralara odaklanmış bir yatırım şirketi olan BKCM'nin kurucusu ve CEO'su Brian Kelly, dün CNBC'de Bitcoin Cash'in değerinin artabileceğini öngördü.

Kripto paralara odaklanmış bir yatırım şirketi olan BKCM’nin kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, dün CNBC’de Bitcoin Cash’in değerinin artabileceğini öngördü.

Cumartesi günü Bitcoin Cash madencilerinin bir BCH geliştirme fonuna fon sağlamak için bir toplantı düzenledikleri bildirildi.

Kelly, madencilerin madencilikten aldıkları ödülün bir kısmını tahsis ederek BCH ekosisteminin gelişimine harcamak istediklerini açıkladı. Kelly, bunun Bitcoin Cash’in değerinin yükselmesine yardımcı olabileceğini ifade etti ve şöyle dedi:

“Blockchain’ler bu şekilde değer kazanır. Kullanışlılığın değere dönüştüğü ölçüde daha fazla kullanım durumu elde edersiniz. Bu Bitcoin Cash için pozitif olabilir.”

Son 24 saatte BCH, 1290 dolardan 1205 dolara neredeyse yüzde 6 oranında değer kaybetti. Yine de 760 dolarlık Nisan seviyesinden çok daha yüksek bir değerde.

→ 5.1 TRİLYON DOLARLIK YATIRIM ŞİRKETİNİN ŞEF EKONOMİSTİ BITCOIN’İ YORUMLADI

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

 1. abuzer@hotmailcim Yanıtla

  skinti geldi bu on goruden bana daha faZla degerlenecek demelerine cildiriyorum godoslar toplamislar butun parayi elerine
  akli sira algi olsuturup milleti dudukluyecekler
  akilsiz dana
  masterkart kripto paralara odemeyi neredeyse durdu
  kore durdu cin durdu rusya hersey cok zorlasti
  geriye kaldi zimbawe ve turkiye venezuela
  bu uc ulke butun parasina casha yatrsa bile ongorun oluyacak