Rus sosyal ağı VKontakte, Bitcoin ve Bitcoin Cash’i kabul ediyor

Rus sosyal ağları VKontakte ile Odnoklassniki'nin yanı sıra e-posta sistemi Mail.ru'da artık Bitcoin ve Bitcoin Cash ile reklam ödemeleri yapılabilecek.

Mail.ru Group, reklam platformu MyTarget’in Mail.ru’ya ait platformlarda ve reklam ağındaki diğer internet sitelerinde ödeme yöntemi olarak Bitcoin ve Bitcoin Cash‘i kabul etmeye başladığını duyurdu. Kripto paralar, yakında myTarget’in reklam ağındaki yayıncılar için de eklenecek, dolayısıyla internet sitesi sahipleri ve myTarget ağındaki uygulama geliştiricileri, kripto para birimleriyle ödeme almayı kabul edebilecek.

Rus Facebook’u olarak bilinen ve Telegram’ın kurucusu Pavel Durov ile kardeşi tarafından kurulan VKontakte de Mail.ru grubuna ait bir sosyal medya platformu. VK olarak da bilinen VKontakte‘nin yanı sıra Odnoklassniki (OK) ile e-posta sistemi Mail.ru da böylece reklam ödemeleri için kripto para birimlerini kullanacak.

Mail.ru, kripto para ödemeleri için BitPay ile ortaklık kurdu. BitPay; dünya çapında aralarında Microsoft, Virgin Galactic, PayPal ve Zynga gibi devlerin yer aldığı 50 binden fazla şirketle çalışıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl