Claire Wells: Kripto paralarda fiyat artışı kaçınılmaz

Son dönemde blockchain teknolojisi ve kripto paralara olan yatırımlarına ağırlık kazandıran mobil ödeme şirketi Circle'ın yöneticilerinden Claire Wells kripto paralara ilişkin konuştu ve fiyat artışının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Mobil ödeme şirketi Circle’ın Yasal ve Ticari İlişkiler Direktörü Claire Wells, Express’e Bitcoin ve kripto paralara ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Wells, Bitcoin‘de fiyat artışının muhtemel olduğunu ancak burada kripto para regülasyonunun anahtar rol oynayabileceğini söyledi.

‘Birçok insan yasal düzenlemeleri bekliyor’

Wells, “Şu anda biraz daha az volatilite görüyoruz. Fiyatlar düştü ve alım satım da düştü. Fiyatların önümüzdeki birkaç ay içinde yeniden artacağını düşünüyorum ve bence birçok insan yasal düzenlemelerin nasıl düşünüldüğünü duymayı bekliyor.” dedi.

‘Değerde bir artış görmemiz kaçınılmaz’

Wells, sözlerinin devamında “Bir fiyat etiketi ya da favori belirtmek istemem fakat değerde bir artış görmemizin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Bitfinex‘ten elde edilen verilere göre Bitcoin fiyatı haberin yayına girdiği dakikalarda 6090 dolardan işlem görüyor. Bir numaralı kripto para yaklaşık 3 gündür 6040-6200 aralığında hareket ediyor.

→ KRİPTO PARA BORSASI HUOBI JAPONYA’DA KEPENK İNDİRİYOR

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl