Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Profit Chief, Bitcoin.com’da airdrop gerçekleştirecek

Sponsorlu

Piyasa analiz hizmeti Profit Chief, popüler kripto para borsası Bitcoin.com’da büyük ölçekli bir airdrop gerçekleştirecek. Airdrop’a herkes katılabilecek ve herhangi bir miktarda GRB token’ını ücretsiz olarak alabilecek.

Profit Chief; toplam abone sayıları 100 bini aşan Crypto Chief, Altseason, Margin ve Gramov Says olmak üzere birkaç bilgi ve analiz odaklı Telegram kanalının yazarı olan, önde gelen Rus kripto para trader’ı Pavel Gromov tarafından oluşturuldu. Profit Chief hizmeti, müşterilerine Bitcoin kuru düşüşlerine karşı sigortanın yanı sıra alım satım sinyalleri, yatırım notları sağlıyor. Müşterilerin platformun hizmetlerini kullanmaları için merkezi olmayan borsa Uniswap’a Ekim ayında eklenen ve bu süre zarfında 250 kat büyüme kaydeden bir GR token’ı almaları gerekiyor. Bu token, ayrıca Trezor donanım cüzdanı ve tarayıcı tabanlı MyEtherWallet cüzdanına dahil edildi.

Profit Chief hizmetinin yeni bir token’ı olan GRB stabil coin’i için kripto para borsası Bitcoin.com’da 10-11 Mart arasında bir airdrop gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Dağıtım, token’ın borsada listelenmesiyle birlikte resmi olarak duyurulacak. GRB, kripto-fiat geçidini desteklemek için yeni özel takas hizmetinde kullanılacak. Airdrop’a katılmak için kullanıcıların Bitcoin.com hesaplarında GR token’ı tutmaları gerekiyor. Hesaplarda ne kadar çok GR token’ı olursa o kadar çok GRB stabil coin’i alınabileceği belirtiliyor. Airdrop’tan hemen sonra bir satış baskısı oluşmasının önüne geçmek için fonlar, kullanıcıların hesaplarına kademeli olarak yatırılacak. GRB-GR token oranı ve airdrop’un kesin tarihi, Profit Chief hizmetinin resmi internet sitesinde ilân edilecek.

Profit Chief hakkında

Profit Chief, 2020 yılının bahar döneminde Pavel Gromov tarafından oluşturuldu. Platform; alım satım sinyalleri, yatırım notları, Bitcoin kuru düşüşüne karşı sigorta sağlıyor ve yakın gelecekte daha fazla hizmet sunacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl