Kripto para araştırmacısından DeFi yorumu: Böyle fırsat 10 yılda bir gelir

Messari'nin eski ürün müdürü Qiao Wang, DeFi'ın nadir gelecek fırsatlardan biri olduğuna inanıyor ve Bitcoin ile Ethereum'un ilk yıllarıyla karşılaştırıyor.

fırsat yatırım finans

Kripto para araştırma ve analiz şirketi Messari’nin eski ürün müdürü Qiao Wang, merkezi olmayan finansın (DeFi) kendisine büyük fiyat patlaması yaşamayan önceki Bitcoin ve Ethereum’u anımsattığını söyledi.

DeFi’ı Bitcoin ve Ethereum’un ilk günleriyle karşılaştıran Wang, “Yatırım açısından 2013 öncesi BTC ve 2015 öncesi ETH hayatta bir kez gelecek asimetrik bahislerdi. Bence 2021 öncesi DeFi da on yılda bir gelecek bir fırsattır. Eğer ilk ikisini kaçırdıysanız, ikincisini kaçırmayın.” ifadelerini kullandı.

Wang, DeFi’a uzun vadeli olarak inanmasına rağmen alandaki yatırımcıları tuzağa düşüren kötü aktörler konusunda da uyarı yaptı: “Geçtiğimiz iki ayda çok fazla saçmalık vardı ama bunlardan rahatsız olmayın. Sayıları bir düzineyi bulan gerçek ürünleri deneyin.”

Eski bir Messari çalışanı olan Wang, DeFi’daki fırsatları kaçırmama çağrısı yaparken Messari’nin kurucu ortağı Ryan Selkis de DeFi alanını Daha Büyük Aptal Teorisi yatırımı ile karşılaştırmıştı. Daha Büyük Aptal Teorisi, aşırı fiyatlanmış ve fiyatı makul seviyede olmayan bir varlığı, aldığınızdan daha yüksek bir fiyata alacak birini bulmayı ifade ediyor.

Yine de Selkis, birkaç mavi çip DeFi varlığına biraz para yatırarak bunları üç ila beş yıl unutmanın iyi bir DeFi yatırımı olabileceğini vurguladı. Messari kurucusu, bu mavı çip DeFi varlıklarından birinin YFI olduğunu düşünüyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl