deVere CEO’su yıl sonu tahmininde Bitcoin için “fırsat var” diyor

Finansal danışmanlık şirketi deVere Group CEO’su Nigel Green, kriptodaki olumlu görüşlerine bir yenisini daha ekledi. Green, kripto para piyasaları için yıl sonu tahmininde boğalara göz kırptı.

Finansal danışmanlık, varlık yönetimi ve fintech kuruluşu deVere Group’un CEO’su Nigel Green, kripto para piyasalarındaki dalgalanmanın uzun vadede fırsatlar sunduğunu ifade etti.

“2022 bitmeden finansal bulaşma gerçekleşebilir”

Green, bir finansal bulaşmanın kesinlikle aşağı yönlü volatilite şeklinde kripto para piyasalarına yayılacağını söylerken böyle bir senaryonun 2022 bitmeden gerçekleşeceğini öngörüyor.

Dünyanın en iyi yatırımcılarından bazılarının, piyasadaki bu tür dalgalanmaları kripto da dahil büyük satın alma fırsatları olarak gördüğünü söyleyen dev şirketin CEO’su, “Etkin ve verimli bir şekilde kullanıldığında volatilite son derece güçlü bir yatırım stratejisi olabilir” ifadelerini kullandı.

“Yatırım sektörleri arasında en iyisi Bitcoin”

DeVere, Bitcoin’in son beş yılda Amazon ve Apple gibi lider teknoloji isimlerinden çok daha yüksek kazançlar sağladığını vurguluyor.

Bu nedenle şirketin CEO’su Green, bilgili uzun vadeli yatırımcıların başka bir kapitülasyon durumu meydana geldiği takdirde panik satıcılardan faydalanabileceğine inanıyor.

Bitcoin hakkında sık sık olumlu açıklamalar yapan Green yazıda, “Bitcoin, dünyanın en iyi performans gösteren varlık sınıfı olmaya devam ediyor ve son birkaç yıldır hem geleneksel hem de kripto yatırım sektörleri için en iyiler arasında yer aldı” dedi.

Green ayrıca, ciddi yatırımcıların volatiliteden çok da tedirgin olmayacağını vurguladı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl