Bitcoin ile ilgili 3 domain’e 2 milyon dolar

Küresel Web3 ödeme firması Banxa, kendine ait olan kripto para ile ilgili bazı domain’leri 2 milyon dolara (3 milyon Avustralya Doları) sattığını duyurdu. Şirket satışların devam edeceğini de bildirdi.

Toronto merkezli şirket, coinloft.com.au, buyabitcoin.com.au ve bitcoin.com.au web sitelerinin alan adlarını Avustralya’nın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Independent Reserve’e sattığını açıkladı. Bu satıştan 2 milyon dolar alacağını açıklayan şirket, böylelikle bilançosunu güçlendireceğini bildirdi.

Satışlar daha da artacak

Banxa ayrıca gelecekte Bitcoin ile ilgili diğer alan adlarını da satmayı planlıyor. Bunlar arasında, Bitcoin.co.uk (İngiltere), Bitcoin.ca (Kanada), Bitcoin.co.in (Hindistan), Bitcoin.eu (Avrupa), Bitcoin.ie (İrlanda), Bitcoins.mx (Meksika) ve Bitcoin.ke (Kenya) bulunuyor.

ABD, Avrupa ve geniş Asya-Pasifik bölgesindeki operasyon merkezleriyle Web3 yerlilerinden oluşan küresel bir ekibe sahip olan Banxa, geçtiğimiz haziran ayında çalışanlarının yüzde 40’ını çıkarma kararı almıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl