Tim Draper, daha fazla Bitcoin satın aldığını itiraf etti

Bitcoin'in 2022 yılına kadar 250 bin dolara ulaşacağını düşünen Silikon Vadisi efsanesi, ayı piyasasında daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

Kripto para alanındaki en önemli figürlerden biri olan Tim Draper, TheStreet ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Draper’a röportaj sırasında kripto paralar ile ilgili düşünceleri soruldu. Milyarder isim, kripto paralar konusunda düzenlemelerin yeniden yapılandırılması ve açık hale getirilmesi gerektiğini ifade ederek “Dünya hükümetleri şu anda bizim için rekabet halinde.” dedi.

Kripto paraların bir sonraki büyük teknolojik değişim olduğunu söyleyen Draper, önümüzdeki beş ila yedi yıl içinde itibari paraların yerini alacağını iddia etti.

Draper, röportajın devamında bir de itirafta bulundu. Bitcoin’in 2022 yılına kadar 250 bin dolara ulaşacağını düşünen Silikon Vadisi efsanesi, ayı piyasasında daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

Draper, sözlerinin devamında, “Elimde birçok kripto para var ama çoğunlukla Bitcoin. Kripto para ve Bitcoin’in gelecek olduğunu hissediyorum. İtibari paralar geçmişte kaldı. Bugün günlük işlemler için hala bir miktar tutmak zorundayım ancak bunun önümüzdeki birkaç yıl içinde değişeceğini tahmin ediyorum. Bir mağazaya gidip kripto parayla alışveriş yapabilmek için sabırsızlanıyorum.” şeklinde konuştu.

Draper, ayrıca “Güvenlik kripto paraların en iyi özelliklerinden biri. Bitcoin’in blok zinciri saldırıya uğramadı ancak bankalar sürekli saldırı altında. Bitcoin, insanlar bankalara karşı güvenlerini kaybetmeye başlarken bizi kurtarmak için mükemmel bir zamanda gelen kahraman gibi.” ifadelerini kullandı.

→ BITCOIN’DEKİ DÜŞÜŞÜN ARDINDA YATAN GİZLİ SEBEP AÇIĞA ÇIKMIŞ OLABİLİR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl