Fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum, Litecoin’de kritik seviyeler

Bitcoin: BTC/USDT

Yeni bir zirve yapan fiyat hareketimiz direnç seviyesini artık destek olarak kullanabilir. Destek olarak takip edeceğimiz seviyelerden birincisi 58352 ikinci desteğimiz ise kritik trend desteği olarak 52640 takip edilmeli. Bu destek kırılır altında mum kapanışı yapar ise düşüş trendi başlar. Yükselişlerde ise Harmonik CRAB Pattern oluşumu hedef olarak belirlenebilir. 67716 seviyesinden sonra satış baskısı gelebilir bu seviyede kar alımı yapılması önemlidir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz TOBO formasyon boyun çizgisi kırılarak yükselişini sürdüren fiyat hareketimizde formasyon hedefi daha alınmadı. Formasyon hedefi olarak 2000 seviyesini takip etmeyi sürdürüyoruz. Ayrıca Harmonik Butterfly Pattern oluşumu aktifleşti ve satış baskısı gelebilir. Düşüş başlar ise 1689 seviyesindeki desteğimiz, trend desteği olarak takip edilmeli. Bu seviye kırılır altında mum kapanışı olur ise düşüş trendi başlar.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz Harmonik Butterfly Pattern oluşumu tamamlandı. Satış baskısı gelir ise ilk olarak 205 ve daha sonra 179 destekleri takip edilmeli. 168 seviyesini kırar ve altında mum kapanışı yapar ise orta vadede düşüş trendi başlar. 205 desteğinden tepki alarak tekrar yükselişine başlar ise 243 seviyesi hedef olarak belirlenmeli.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT
Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl