Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Yükseliş trendini başlatacak seviyeler

bitcoin-ethereum-litecoin (1)

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta ve uzun vadede yatay trend hareketinin belirttiğimiz direnç bölgesinden satış tepkisini alan grafiğimizde yükselen takoz formasyon kırılımı gerçekleşti ve 1 saatlik grafiğimizde yeni bir düşük seviye oluşturduğu için düşüş trendine girdi. Yükselişlerde 40700 seviyesinde Libra formasyon oluşumu mevcut ve bu seviyeye kadar olası bir düzeltme hareketinden sonra tekrar satış baskısı gelebilir. Düşüşlerde 36600 desteği ile 34679 desteği takip edilmeli. Orta ve uzun vadede 42455 seviyesinin üstünde kalıcı bir fiyat hareketi görürsek tekrar yükseliş trendi başlar.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 1 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Orta ve uzun vadedeki yatay trend içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde ana direnç bölgesine çok yakınız. 2990 seviyesinin üstünde kalıcı bir fiyat hareketi görürsek tekrardan uzun vadede yükseliş trendinin başladığı söylenebilir. Düzeltme hareketi başlar ise 2409 ve 2199 destek seviyeleri takip edilmeli. 2400 seviyesinin altında bir mum kapanışı olur ise kısa vadede tekrar düşüş trendi başlayacağından 2199 ve 2000 destek seviyelerinden alım fırsatı beklenebilir. Orta ve uzun vadede 1700 seviyesinin altında kalıcı bir fiyat hareketi görülür ise uzun vadede düşüş trendi devam eder.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Orta ve uzun vadede oluşturduğu alçalan takoz formasyonu kırıldıktan sonra 1 saatlik grafiğimizde yükseliş trendi başlamıştı. 1 saatlik grafiğimizde de yükselen takoz formasyon oluşumunu tamamlayıp aşağı yönlü kırılım gerçekleşti ve yeni bir düşük seviye oluşturarak düşüş trendi başladı. 0.6766 ile 0.6575 ana destek seviyesi takip edilmeli. Bu bölgenin altında fiyat hareketi görürsek orta vadede tekrar düşüş trendi başlayabilir. Yükselişlerde 0.7778 Direnç seviyesi takip edilmeli. Kısa vadedeki düşüş trendi devam eder ise 0.6205 seviyesinden alım fırsatı değerlendirilebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 1 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl