Bitcoin, Ethereum, XRP fiyat analizi ve olası düşüş bölgeleri

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadede Ending Channel formasyonu kırıldıktan sonra hedefini almıştı. Belirttiğimiz 43770 destek seviyesi 3 kez test edildi ve fiyat hareketi tepki alarak kısa yükseliş gerçekleştirdi. Bu destek kırılır ve bölge altında mum kapanışı olur ise 41350 ve 37332 destek seviyeleri takip edilmeli. Tekrar yükseliş trendine başlaması için 52920 direnç bölgesinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

Orta vadede düşüş trendine girmesi için 2950 – 2893 ana destek bölgesinin altında mum kapanışı görmemiz gerekiyor. Sert satış hareketinden sonra simetrik üçgen formasyon oluşumu içerisinde bulunan grafiğimizde yükselişlerde 3832 direnç bölgesi takip edilmeli.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

Sert satış baskısından sonra yeni bir düşük seviye oluşmadı ve belirttiğimiz 1.0789 – 1.0425 ana destek bölgemizden 3 sefer tepkisini aldı. Bu bölgenin altında mum kapanışı görürsek düşüş trendi orta vadede başlayacak. Yükselişlerde belirttiğimiz direnç bölgesi bir kez test edildi ve tepkisini verdi. 1.21189 direnç seviyesi aşılır ise 1.40 seviyesi takip edilmeli. Bu seviye geçildiğinde tekrar yükseliş trendine devam eder.

XRP grafiği: XRP/USDT
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl