Hollywood yıldızı Kurt Russell, bir kripto para filminde rol alacak

Hollywood'da kripto parayla ilgili bir film çekiliyor. Hollywood yıldızı Kurt Russell bu kripto para filminde rol alacak birkaç ünlü oyuncudan biri.

Hollywood’da kripto parayla ilgili bir film çekiliyor. CoinDesk’te yer alan habere göre Hollywood yıldızı Kurt Russell bu kripto para filminde rol alacak birkaç ünlü oyuncudan biri.

Crypto adı verilen filmde Russell’ın yanı sıra Alexis Bledel, Jeremie Harris ile Luke Hemsworth da bulunuyor. Filmin memleketi New York’a yolsuzluk ve dolandırıcılık olayını soruşturmak için geri dönen, kara para aklamayla mücadele eden bir genç üzerine odaklandığı söyleniyor. Bu genci Beau Knapp canlandırıyor. Russell ise bu gencin babasını oynuyor.

Filmin senaryosunu ise Carlyle Eubank ile David Frigerio kaleme aldı.

Crypto’nun yapımcılarından biri olan Jordan Yale Levine, “Kripto para dünyanın her yerindeki insanların dikkatini ve hayal gücünü yakaladı ama filmde hiç bu kadar nüanslı ve heyecanlı bir biçimde keşfedilmemişti.” dedi.

Bağımsız film, şu anda henüz açıklanmamış vizyon tarihi ile New York’ta çekiliyor.

Crypto, kripto para dünyasını konu alan en yüksek profilli filmlerden biri olabilir. Geçtiğimiz yıl The Big Lebowski ile No Country For Old Men gibi filmlerin yapımcıları olan Coen kardeşlerin para birimi olarak Bitcoin‘i kullanan Silk Road’ı konu alan bir film üzerine çalıştıkları bildirilmişti.

→ BITCOIN’İN YARATICISI KİM? CIA O SORUYA YANIT VERDİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl