Koineks, sessiz ve derinden geliyor: ABD lisansı duyurusu!

Kripto para borsası Koineks, ABD lisansı aldıklarını ve bu lisansla tüm dünyaya hizmet vermeye başlayacaklarını açıkladı.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Koineks, ABD’den FinCen MSB (Money Services Business) lisansı aldığını duyurdu.

Açıklamada, bu lisans ile Koineks’in tüm dünyada hizmet vermeye başlayacağı belirtilerek “Yine bir ilke imza atarak FinCeN MSB lisansına sahip Türkiye’deki ilk kripto para borsası olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.” denildi.

Yeni marka vurgusu

Açıklamaya göre Koineks, yakında yeni bir markanın duyurusunu yapacak. Konuyla ilgili bölümde, “Yaşayacağımız bu değişim ve büyümeyi destekleyecek bir adım atarak, ülkemizde ve tüm dünyada kolaylıkla benimseneceğine inandığımız, yepyeni marka ismimizi açıklayacak olmaktan heyecanlıyız. Bugüne kadar elde ettiğimiz deneyim ve başarıları, yeni marka ismimiz ile birlikte tüm dünyaya taşımayı hedeflediğimiz yeni bir dönem başlıyor.” ifadeleri yer aldı.

Son olarak bu değişimin uzun zamandır beklenen birçok yenilik ve sürpriz beraberinde getireceği, yeni marka isminin ve yeniliklerin detaylarının çok yakında paylaşılacağı belirtildi.

Koineks, 2017 yılının başlarında faaliyete geçmişti.

Koineks CEO’su Faruk Fatih Özer
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Samet Yanıtla

    Fark yaratacaklar desenize