Bitcoin’i konu edinen bir komedi filmi çekiliyor

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Köstebek filminin setinde de görev alan yönetmen Christian Cashmir, Bitcoin'i konu alan bir komedi filmi çekiyor.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Köstebek filminin setinde de görev alan yönetmen Christian Cashmir, Bitcoin‘i konu alan bir komedi filmi çekiyor.

Bitcoin’in olağanüstü yükselişini konu edenecek filmin başrolünde ABD’li komedyen Theo Von yer alacak.

Yönetmen Cashmir filmle ilgili olarak şunları söyledi:

“Esas plana göre filmin çekimlerine Nisan ayında başlayacaktık fakat Bitcoin’in değeri 19 bin Dolar’a kadar yükseldi. Sanırım prodüksiyonda biraz daha hızlanmamız gerekecek. Filmimiz insanları eğlendirmeyi hedeflerken aynı zamanda teknoloji ve paradaki bozukluğu dile getirecek. Film Bitcoin’in iyi ve kötü yanlarını ve geleceği nasıl etkileyebileceğini anlatacak”

Yaşamlarını Arizona’da sürdüren iki kardeşin ortaya çıkardığı kripto parayı satma hikayelerinin ve sonrasında gelişen olayların anlatılacağı filmin 2018 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

The Big Bang Theory’den Bitcoin’li bölüm

Öte yandan dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenen ve 10. yılını dolduran komedi dizisi The Big Bang Theory’nin 30 Kasım’da yayınlanan 9. bölümü de tamamen Bitcoin’e ayrılmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl