HashFlare, Bitcoin madenciliğini durdurma kararından vazgeçti

İyi bilinen bir bulut madencilik hizmeti olan HashFlare, geçen hafta açıkladığı Bitcoin madenciliğini durdurma kararından geri adım attı.

Hashflare Bitcoin madenciliğini durdurma kararından vazgeçti

Bulut madencilik hizmeti HashFlare, geçtiğimiz hafta, Bitcoin fiyatlarındaki dalgalanmalar nedeniyle Bitcoin madenciliği hizmetini durdurma kararı almıştı. Şirket, operasyonları durdurma kararının kâr elde etmede yaşanan zorlukların bir sonucu olduğunu bildirmişti.

Şirket ayrıca ortaya çıkan problemi çözmek için her türlü çabayı sarf ettiklerini, bakım ve elektrik harcamalarını azaltacak çeşitli teknik çözümler düşündüklerini fakat yine de bir çözüm bulamadıklarını açıklamıştı.

Dün yapılan yeni bir açıklamada HashFlare, Bitcoin madenciliği operasyonlarını durdurma kararından vazgeçtiklerini ifade etti.

Son açıklamada, “Geçen hafta boyunca ekibimiz en uygun çözümü bulmaya odaklanmıştı. Hummalı bir çalışmanın sonunda SHA-256 madenciliğine devam etmemize olanak tanıyacak doğru çözüme ulaşıldığını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. 28 Temmuz itibari ile SHA-256 madencilik hizmeti, kaldığı yerden devam edecek ve sözleşmeler aynı şartlarda yürürlüğe konacaktır.” denildi.

→ KRİPTO PARA YATIRIM ŞİRKETİNDEN İNANILMAZ GETİRİ: %10,000

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Dilya Cevapla

    They are still up and running. Good to know