Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

2018’de 40 bini öngören Marc Lasry: Keşke daha fazla Bitcoin alsaydım

Amerikalı dolar milyarderi iş adamı Marc Lasry, katıldığı bir televizyon programında "Keşke zamanında daha çok Bitcoin alsaydım. Yükselişi benim düşündüğümden daha hızlı oldu" dedi. Lasry, ayrıca şu andaki fiyat hareketlerine göre Bitcoin'in hangi yöne gideceğini tahmin edemediğini belirtti.

Amerikan televizyon kanalı CNBC’de “Squawk Box” programına katılan serbest yatırım fonu yöneticisi ve NBA takımlarından Milwaukee Bucks’ın sahiplerinden olan Marc Lasry, geçmişte daha fazla Bitcoin almamanın pişmanlığını yaşadığını söyledi:

“Yükselişi benim beklediğimden daha hızlı oldu. Keşke daha fazla alsaydım. Her geçen gün daha fazla insanın Bitcoin almaya ve kullanmaya başlaması ihtimal dahilinde… Uzun vadedeki görüşüm bu”

“20 bine de, 100 bine de gidebilir”

Şu anda piyasanın hangi yöne gideceğini tahmin etmenin çok zor olduğunu belirten ünlü iş adamı şunları söyledi:

“Her şey çok değişken… Bu şartlarda yüzde 50’lik düşüş de yaşanabilir ama 2-3 kat yukarı da gidebilir. 20 bine de düşebilir, 100 bine de çıkabilir. Bitcoin’in çok yüksek seviyelere gitmesi için, hiçbir regülasyon probleminin olmaması gerekir. Ülkelerin kabul etmesi gerekir ve bunun kısa vadede olacağını düşünmüyorum. Çünkü hala dünyanın büyük bölümünde, bu konuda bir belirsizlik hakim”

Lasry, Bitcoin fiyatı 7 bin 400 dolar civarındayken en büyük kripto paranın 40 bin doların üzerine çıkacağını belirtmişti.

Sabah saatlerinde 32 bin dolar civarında olan Bitcoin, El Salvador’dan gelen haberlerin ardından ise haberin yazıldığı an itibariyle 34 bin doların üzerine çıkmayı başarmış durumda…

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl