Binance’in CEO’sundan Elon Musk’a “Mars’ta Bitcoin” teklifi

Kripto para borsası Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, Elon Musk'a Tesla'yı bekletip Bitcoin'i Mars'a götürmeyi teklif etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Tesla CEO’su Elon Musk‘tan vazgeçmiyor. Zaman zaman Musk’ın tweet’lerinin altına eğlenceli yorumlar yapan ve onu BTC için ikna etmeye çalışan CZ, şimdi de Musk’tan Mars’ın ilk para biriminin Bitcoin olmasını istedi.

Elon Musk’ın Twitter’da dünyanın sıfır yer çekiminde süzülerek döndüğünü gösteren bir video paylaşması üzerine olay yerinde beliren CZ, tweet’in altına aynen şöyle yazdı:

“Pekala, hadi Tesla’yı bir süre bekletelim. Zaten araba kullanmıyorum. Mars’a ilk para birimi olarak Bitcoin koyalım.”

Musk, bu haberin yazıldığı saatlerde henüz tweet’e cevap vermese de bazı kripto para meraklıları CZ’nin bu tür tweet’lerinden çok keyif alıyor. Bu kripto meraklılarından bir tanesi, CZ’nin tweet’inin altına Musk’ı etiketleyerek şöyle yazdı:

“Mars’ta BTC ile bir şeyler aldığınızı bir düşünsenize! Bunu yapabilir miyiz?”

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkında iyimser yorumlarda bulunan Musk’ın adı, o günden beri kripto para topluluğunda daha çok geçiyor. CZ, daha önce de 0.25 BTC’si olduğunu açıklayan Musk’a Tesla ile Bitcoin’i takas etme teklifiyle gitmişti. Musk’tan bu tweet’e bir cevap gelmese de CZ daha sonra bir kripto para meraklısının “Tesla’dan hisse mi almak istiyorsun?” şeklindeki sorusuna karşılık şöyle yazmıştı:

“Haha, gerçekten bir arabaya ihtiyacım yok. Devre mülk arabalara her kıtada ödeme yapmak için kullanabileceğimiz Telsa coin’i bekliyorum. Belki yapay zeka sürücüleriyle Mars’ta bile.”

Haber: CoinGape

→SÜRPRİZ İDDİA: SOROS, BİTCOİN’İ ŞİŞİRMEM İÇİN 5 MİLYON DOLAR TEKLİF ETTİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl