Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Milyon dolarlık Bitcoin yatırımcısından meteorik fiyat tahmini

38 milyon dolar değerinde 7,000 BTC'ye sahip olan ancak kimliğini gizleyen bir yatırımcı, verdiği özel bir röportajda Bitcoin'in üç ile beş yıl içinde 50 bin doları göreceğini söyledi.

Gizemli bir kripto para balinası, CCN’ye verdiği özel röportajda Bitcoin fiyat tahminini açıkladı.

Kripto para adresleri dışında kendisi hakkında kimsenin bir şey bilmediği gizemli balinanın şu anki değeri 38 milyon dolar olan yaklaşık 7,000 BTC’si bulunuyor.

Erkenden biriktirmeye başlamış

Balina Bitcoin’e yatırım yapma hikayesini şöyle anlatıyor:

“Sadece küçük çevrelerce bilindiği zamanda Bitcoin’e yatırım yaptım. Yatırım yapmadan önce Bitcoin teknolojisinin kişisel bir analizini yaptım. İçinde toplumu ve finansal sistemi değiştirecek büyük bir ışık gördüm ve zaten değişmeye de başlamıştı. Henüz daha işin başındayız ve ben kripto para piyasasında ve Blockchain teknolojisinde büyük bir potansiyel görüyorum.”

Olumlu bir havada konuşmasına rağmen kripto para piyasasındaki kış mevsiminde herkesin ayakta kalamayacağını da belirten gizemli balinanın bu ifadesi, onun gözünde ayı piyasasının henüz tam olarak bitmediğinin bir sinyali gibi.

“Ufukta 50,000$ gözüküyor”

Makroekonomik tahminlerde bulunmak oldukça zor olsa da, milyonlarca dolarlık ticaret yapanlar belki de bu iş için en iyilerdir. Esrarengiz balinanın Bitcoin için fiyat tahmini şöyle:

“Önümüzdeki üç ila beş yıl içinde 50,000$’ı göreceğimizi düşünüyorum.”

Boğa piyasasına yeniden girildiğine henüz ikna olmayan gizemli balina, piyasanın yakında bu yönde hareket edeceğine inandığını belirterek şunları söylüyor:

“Boğa piyasasının geri dönüşünü zaten görmekte olduğumuza inanıyorum, eğer öyle değilse de yakında göreceğiz. Bir anahtar gösterge olarak, borsa hacimlerindeki ve OTC ticaretindeki artışı örnek verebilirim. Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamasının üzerindeki konsolidasyonu ve halving olayının yaklaşması da boğaya işaret eden diğer göstergeler.”

Bu gizemli balina, “Roobee’ye güveniyorum” mesajıyla yaklaşık 2 hafta önce Blockchain yatırım şirketi Roobee’ye 1 milyon dolarlık yatırım yapmış ve yine gündem olmuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl