15 yaşında McDonalds’da çalışmak için okulu terk eden Avustralyalı, Bitcoin sayesinde milyoner oldu

15 yaşındayken McDonalds'da tam zamanlı olarak çalışmak için okulu terk eden Sam Karagiozis, Bitcoin sayesinde milyoner oldu.

Avustralya’nın önde gelen Bitcoin milyonerlerinden biri fiyatın 80.000$’a yükselmeden önce kripto para birimlerine yatırım yapmak için sadece birkaç hafta kaldığını iddia ediyor.

Sam Karagiozis, 15 yaşındayken McDonalds’da tam zamanlı olarak çalışmak için okulu terk etti. Çeşitli girişimlerinin ardından Bitcoin ticaretine başladıktan sonra 15 milyon Dolar’lık bir servete ulaştı.

Karagiozis, Auscoin adında kendi girişimini başlattı ve şimdi Avustralya’nın birçok yerine kripto para ATM’leri yerleştirmekle meşgul.

Ünlü tenisçiye Bitcoin sattı

Şu an 26 yaşında olan Karagiozis, tenis dünyasının ünlü yıldızı Nick Kyrgios’la da bir ortaklık kurdu ve aynı zamanda ona Bitcoin sattı.

Avustralyalı milyoner, servetinin tamamını kripto para birimlerini yatırdığını söylüyor ve kripto para birimlerini satın almayı düşünenlere ise verdiği tek tavsiye şu: Hemen yapın.

Karagiozis, geçtiğimiz yılın son haftalarında Bitcoin’in 20.000$’ı aştıktan sonra 11.000$’ın altına gerilemesinin ardından endişe duymadığını ifade etti.

‘Bitcoin 3-5 yılda 400.000$ olacak, aklımda hiç şüphe yok’

Daily Mail‘e konuşan Karagiozis, şunları söyledi:

“Bu yılın ilk çeyreği muhtemelen insanların bu fiyatlara Bitcoin satın alabilecekleri son dönemler. İki hafta önce yatırım yapan insanlar biraz stresli olabilirler, ancak olmamalılar, çünkü Bitcoin’in böyle düşüşler yaşaması yeni bir şey değil. Bitcoin’in 2018 yılı sonunda 80.000$’a, 3 ila 5 yıl içinde de 400.000$’a ulaşacağına tahmin ediyorum. Aklımda hiç şüphe yok.”

Mali kazanımlarından gurur duyan Karagiozis, başarısının en iyi kısımlarından birinin ünlü tenisçi Nick Kyrgios ve kardeşi Christos ile bir ilişki kurmak olduğunu söyledi. Krygios’un Bitcoin’e ne kadar para yatırdığını açığa vurmadı fakat tüm ailesinin Bitcoin’e yatırım yaptığını belirtti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl