Bitcoin’deki düşüşte OKEx’in de etkisi olabilir

Bitcoin'in fiyatı, Nisan ayının ortasından bu yana ilk kez, son altı haftanın en düşük seviyesine, 7500 doların altına geriledi. Bu gerilemede OKEx'in de etkisi olabilir. Öte yandan bu durumun hisse senedi piyasalarında yaşanan bir miktar geri çekilme ile aynı zamana denk gelmesi de dikkat çekti.

Bitcoin’de Mayıs ayının başlarında başlayan satış baskısıyla birlikte Bitcoin‘in fiyatı, Nisan ayının ortasından bu yana ilk kez, son altı haftanın en düşük seviyesine, 7500 doların altına geriledi.

Bugünkü düşüşte hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan OKEx’in etkili olmuş olabileceği belirtiliyor. OKEx, bugün yaptığı açıklamayla, bazı kullanıcılarının bakiyelerinin teknik bir hatadan ötürü doğru bir şekilde gösterilmediğini, sorunu düzeltmek için çalıştıklarını ve bu süre zarfında para çekme ile itibari para ticaretini askıya aldıklarını bildirdi.

Borsadan yaklaşık 15 dakika önce yapılan yeni bir duyuruyla itibari para ticaretinin yeniden aktif edildiği açıklandı.

Öte yandan Bitcoin fiyatındaki bugünkü gerileme, ABD – Kuzey Kore – Çin üçgenindeki görüşmelerdeki kötü gidişatla birlikte hisse senedi ve emtialardaki düşüşle hemen hemen aynı vakte denk geldi.

→ BITCOIN GOLD ÇİFTE HARCAMA SALDIRISI İLE VURULDU, ON MİLYONLAR KAYBOLDU

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. abuzer@hotmailcim Yanıtla

    yaw arkadas
    madem en ufak birseyde bu bitcoin etkileniyorssa demeki buna balon diyenler hakli