Robert Sluymer: Bitcoin’de sırada iki anahtar seviye var

Piyasa stratejileri ve sektör araştırmaları şirketi Fundstrat'tan analist Robert Sluymer, Bitcoin'deki son durumu değerlendirdi. Sluymer, Bitcoin'de sıradaki önemli destek seviyelerinin 5873 ile 5511 dolar olduğunu söyledi.

Wall Street analisti Tom Lee’nin kurucu ortağı olduğu piyasa stratejileri ve sektör araştırmaları şirketi Fundstrat’tan analist Robert Sluymer, Bitcoin‘deki son durumu değerlendirdi.

Bir numaralı kripto para, 10 Haziran’dan bu yana sert bir düşüş halinde. 7600’den hızla 6650’ye gerileyen Bitcoin, şu sıralarda 6200’lerde seyrediyor.

Sluymer, Bitcoin’de sıradaki destek seviyelerinin 5873 ve onu takiben 5511 dolar olduğunu söyledi. Sluymer, Bitcoin’in 7777 dolara ulaşması halinde düşüş eğilimini tersine çevireceğini de ifade etti.

Benzer bir bakış açısını Bitcoin’in erken yatırımcılarından Ran Neu-Ner de sundu.

Neu-Ner, CNBC ekranlarında yaptığı değerlendirmede lider kripto paranın 6250 dolarlık desteği kırması halinde 5900’e gerileyeceğini, yatırımcılarının takip edeceği önemli bir seviyenin de 5000 dolar olduğunu söyledi.

→ YENİ ARAŞTIRMA: BITFINEX İLE TETHER BITCOIN FİYATLARINI MANİPÜLE ETTİ


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Uzmancoin ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl