Roger Ver, kripto para için yeni bir kullanım alanı buldu: Kitlesel rüşvet

TNW’de yer alan habere göre UNICEF, Bangladeş’teki çocuklar için kitlesel fonlama kampanyasında kripto para birimlerini kullanıyor olabilir ama Roger Ver, kripto paralar için ‘daha iyi bir fayda’ keşfetti. Ver, Twitter takipçilerinden Bitcoin Cash’i 9 milyon Weibo takipçisine tanıtması için bir Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası yetkilisine Bitcoin Cash göndermelerini istedi. Ver, bugün Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda şef Çin ekonomisti olarak görev yapan Shusong BA ile bir araya geldiği sırada Ba’nın BCH adresinin de yer aldığı bir tweet paylaştı. Ver,...

TNW’de yer alan habere göre UNICEF, Bangladeş’teki çocuklar için kitlesel fonlama kampanyasında kripto para birimlerini kullanıyor olabilir ama Roger Ver, kripto paralar için ‘daha iyi bir fayda’ keşfetti.

Ver, Twitter takipçilerinden Bitcoin Cash’i 9 milyon Weibo takipçisine tanıtması için bir Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası yetkilisine Bitcoin Cash göndermelerini istedi.

Ver, bugün Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda şef Çin ekonomisti olarak görev yapan Shusong BA ile bir araya geldiği sırada Ba’nın BCH adresinin de yer aldığı bir tweet paylaştı. Ver, tweet’te “Şu anda Bitcoin Cash’i Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nın Şef Ekonomisti Shusong Ba’ya anlatıyorum. Şimdi ona biraz BCH göndererek Bitcoin Cash’in ne kadar şaşırtıcı olduğunu göster, böylece 9 milyon Weibo takipçilerine bundan bahsedebilir.” ifadelerini kullandı.

Görünüşe göre Ver’in paylaştığı BCH adresi bu tweet’e özel yaratıldı, çünkü daha önce boştu.

Ver’in Twitter takipçileri, bu konuda çok istekli görünmediler. Yayın sırasında Ver’in paylaştığı cüzdana yalnızca 250 dolarlık 0.206 BCH gönderildi. Bazı takipçileri, bunun bir kamu görevlisine rüşvet vermek olduğu konusunda tereddütlerini dile getirdiler.

Ver, ortaya çıktığı günden beri Bitcoin Cash’in ateşli bir destekçisi. Sektördeki etkisini, BCH’yi birçok kez yanlı bir şekilde teşvik etmek için kullandı. Ver’in sahip olduğu Bitcoin.com, bu ayın başlarına kadar BCH’yi “Bitcoin”, gerçek Bitcoin’i ise “Bitcoin Core” olarak gösteriyordu.

→ OKEX’İN İSTİFA EDEN CEO’SU RAKİP BORSAYA TRANSFER OLDU

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl