Ünlü kripto para yatırımcısı: Bitcoin’lerimin çoğunu sattım

Tanınan bir kripto para yatırımcısı olan 48 yaşındaki Andy Hoffman, sahip olduğu Bitcoin'lerin çoğunu sattığını açıkladı.

CryptoGoldCentral’da deneyimli bir blogcu ve tanınan bir dijital para yatırımcısı olan Andy Hoffman, son zamanlarda sahip olduğu Bitcoin’lerin büyük çoğunluğunu sattığını açıkladı.

Hoffman, konuyla ilgili olarak Tone Vays, Armstrong ve Rickards gibi ‘kendi topluluğundaki’ kötü oyuncularla meşgul olmak için çok yaşlı olduğunu, böyle kavgalarla uğraşmak istemediğini söyledi. Hoffman, sözlerinin devamında ise altın, 48 yaşında Bitcoin ya da herhangi bir sağlam para uğruna ‘ölümüne dövüşmek’ için olumlu bir taraf görmediğini ifade etti.

Hoffman, daha sonra “Bu nedenle Hoffman Line geçen hafta kırıldığında Bitcoin’lerimin büyük çoğunluğunu sattım. Bunun parlak bir manevra mı yoksa korkunç bir hata mı olacağı konusunda hiçbir fikrim yok.” dedi.

Andy Hoffman

Eski Bitcoin yatırımcıları piyasadan çıkıyor mu?

Büyük bir kripto para OTC (tezgah üstü) ticareti şirketi olan Genesis Trading’in CEO’su Michael Moro, kripto para piyasasındaki son satış dalgasını, Bitcoin‘e 2017’den önce yatırım yapmış insanlara bağlıyor.

Moro, Genesis’deki deneyimlerine dayanarak boğa piyasası öncesinde ya da sırasında piyasaya giren yatırımcıların kayıplarını durdurmak ya da kazanç elde etmek için yıl içinde daha önce sahip olduklarını tasfiye ettiklerini ama 2016’da Bitcoin alan daha eski yatırımcıların ise tasfiyeye şimdi başladığını söyledi.

En eski Bitcoin borsalarından biri olan Bitstamp’e göre Bitcoin, şu sıralarda 4,146 dolardan işlem görüyor.

Haber: CryptoGlobe

→ GOOGLE’DA ‘BITCOIN’ ARAMALARI SON 6 AYIN ZİRVESİNDE

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl