Stutland: Bitcoin, Eylül’de tekrar 7,000 doların üzerine çıkacak

Kripto para yatırımcısı Brian Stutland, son keskin düşüşe karşın Bitcoin'in Eylül'de yeniden 7,000 doların üzerine çıkacağını söyledi.

Kripto para trader’ı Brian Stutland, yatırımcılara Bitcoin’in son fiyat düşüşünün geçici olduğunu ve değerinin yakında yeniden yükseleceği konusunda güvence verdi.

CNBC’de konuşan Stutland, bu hafta görülen yalnızca Bitcoin için değil, aynı zamanda Ethereum ve diğer kripto paralar için endişe verici bir düşüşe karşın Eylül ayında Bitcoin’in yeniden 7,000 doların üzerine çıkacağını söyledi.

Stutland, “Eylül’deki vadeli sözleşmelere bakıyorum ve aslında bu noktada onları satın alma konusunda istekliyim. 6,450 dolar benim seviyem, CBOE’de 5,950 dolarlık bir stop seviyesi ile Eylül ayı vadeli işlem sözleşmelerinin 7,250 dolara kadar işlem görmesini bekliyorum.” dedi.

Goldman Sachs’ın kripto para ticaretine başlama kararıyla ilgili çelişkili haberlere ilişkin ise “Bu adamları unutmanızı söyleyebilirim. Onlara ihtiyacımız yok.” yorumunu yaptı.

Bu haftanın büyük hikayesi Goldman Sachs’ın kripto ticaret masası açma planlarını ertelediği haberleriydi. Bu haberler, daha sonra üst düzey bir Goldman Sachs yöneticisi tarafından yalanlandı. Haberlerin, Bitcoin fiyatının keskin düşüşünde etkili olduğu düşünülüyor.

→ BITCOIN İÇİN BAŞABAŞ NOKTASI SANILDIĞI GİBİ 6,000 DOLAR DEĞİL, ÇOK DAHA AZI

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl