Bloomberg: Bitcoin’de teknik sinyaller parlak bir görüntü çiziyor

Bloomberg'e göre, 50 günlük hareketli ortalamada sağlam bir desteğe sahip olan en büyük kripto para Bitcoin'de teknik sinyaller, parlak bir görüntü çiziyor.

Bloomberg’de yer alan haberde, teknik sinyallerin Bitcoin için parlak bir görüntü çizdiği bildirildi.

Habere göre, piyasa değeriyle dünyanın en büyük kripto parası, 50 günlük hareketli ortalama etrafında (yaklaşık 9500 dolar) sağlam bir desteğe sahip. Geçtiğimiz hafta iki kez bu seviyeye düşen kripto para, her ikisinde de geri sıçradı.

Ek olarak yukarı ve aşağı eğilimleri izleyen GTI Vera Band Göstergesi, Bitcoin’in bir satış paterninde olduğuna işaret ediyor. En büyük kripto para, geçtiğimiz haftanın sonlarında bu bandın alt limitine geri döndü fakat üst bant liminin üzerinde bir fiyat hareketi, 14,000 dolar hareketine benzer bir başka yukarı yönlü potansiyel koşunun işareti olabilir.

Bitcoin, TSİ 00.10 itibari ile kripto para borsası Bitstamp’te 10,120 dolardan işlem görüyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl