“Bitcoin, gelecek hafta gerçekleşecek bir ralli için hazırlanıyor”

Wall Street analisti Tom Lee, Bitcoin'in gelecek hafta New York'ta düzenlenecek olan kripto para konferansı öncesinde nispeten ucuz durumda olduğunu ve konferans sırasında gerçekleşecek olan bir ralli için zemin hazırladığını düşünüyor.

Fundstrat Global Advisors’ta Tom Lee liderliğindeki araştırmacılara göre, Bitcoin gelecek hafta New York’ta düzenlenecek olan kripto para konferansı öncesinde nispeten ucuz durumda ve konferans sırasında gerçekleşecek olan bir ralli için zemini hazırlıyor.

Tom Lee, dördüncü yıl toplanan Manhattan konferansına atıfta bulunarak, Consensus toplantısının geçmiş yıllardan bile daha büyük olmasını beklediğini söyledi.

Lee, etkinliğe katılımda geçen yıla oranla büyük bir artış olacağını tahmin ediyor.

Geçen yılki konferans sırasında yaklaşık yüzde 70 arttı

Ayrıca, katılımın iki katına çıktığı son seferde, Bitcoin’in konferans sırasında yüzde 69 oranında, iki ay sonra ise yüzde 138 oranında yükseldiğini belirtti.

Bitcoin, Cuma gününden bu yana yaklaşık yüzde 3.4 oranında düşüş gösterdi, şu anda yaklaşık olarak 9.200 dolar seviyesinde bulunuyor.

Lee bir uyarı olarak, Bitcoin ve diğer kripto paralara ilişkin düzenlemeler hakkında konuşulmasının coşkuyu azaltabileceğini söyledi.

Lee ayrıca, “BTC ve kripto para birimlerinin önceki yıllara benzer şekilde hareket etmesini ve Consensus etkinliği sırasında bir artış göstermesini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

→ BMW, KİLOMETRE TAKİBİ İÇİN BİR BLOCKCHAİN PLATFORMUNU TEST EDİYOR

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl