Bu kripto para borsasında Kasım’a kadar komisyon yok

Kısa bir süre önce Türk Lirası işlemlerini aktif eden BitexLive, kullanıcılarına Kasım ayına kadar sıfır komisyon uygulayacak.

2017 yılında başlayan uzun soluklu bir geliştirme süreci geçiren ve 2018’in Mayıs ayında açılan BitexLive, kısa bir süre önce Türk Lirası işlemlerini de aktif etti.

İlk etapta büyük ölçüde yabancı yatırımcılara hizmet sunan borsa, Türk Lirası işlemlerinin de devreye girmesiyle kapılarını daha fazla Türk kullanıcıya açmayı hedefliyor.

Komisyonlar, Kasım’a kadar 0’landı

Platform, bu doğrultuda Ekim ayının sonuna kadar işlem ücretlerini tamamen sıfırladı. Türk kripto para kullanıcıları, Kasım ayına kadar BitexLive üzerinde gerçekleştirdikleri işlemler için komisyon ücreti ödemeyecekler.

Güçlü altyapısı ve profesyonel ekibiyle öne çıkan BitexLive, müşterilerine BTC, TRY ve DOGE olmak üzere 3 işlem çifti sunuyor. Platformda BTC ile 50, DOGE ile 11 ve TRY ile 9 farklı dijital para alınıp satılabiliyor.

Airdrop kampanyası yolda

Eylül ayı içinde USDT çiftini de dahil etmeyi planlayan borsa, bir yandan kendi token’ını da yarattı.

Yakın bir zamanda kendi token’ını kullanıcılarına bir airdrop kampanyası aracılığıyla dağıtmayı düşünen BitexLive, referans sistemiyle kazanç olanağı da sağlıyor.

Öncelikler hız ve güvenlik

Tüm bunların yanı sıra güvenlik ve hız BitexLive’ın öncelikler sıralamasında başı çekiyor. Platformun özel ticaret motoru, hız ve ölçeği temel alarak sıfırdan geliştirildi. Emirler, en kısa sürede işleme alınıyor, çapraz bir emir defteri ya da trader’ların işlemlerinde herhangi bir gecikmeye izin verilmiyor.

Borsa, müşterilerini korumak için en son güvenlik teknolojilerini kullanıyor. Borsada yer alan fonların yüzde 80-90’lık bir dilimi, çevrimdışı ve güvenli bir şekilde saklanıyor. Ayrıca tüm para çekme işlemleri ve API kullanımı için iki faktörlü kimlik doğrulama (e-posta ya da Google Authenticator aracılığıyla) isteniyor.

Daha fazla bilgi için: BitexLive


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl