Kripto para borsası Bitfinex’e tek seferde 50 milyon dolarlık transfer

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex'e tek seferde 50 milyon dolar değerinde USDT transfer edildi.

Tether, son dönemde kripto para piyasasına sürdüğü USDT’lerle dikkatleri üzerine çekiyordu.

OmniExplorer‘dan elde edilen verilere göre Tether, bu ay piyasaya toplamda 515 milyon dolarlık yeni USDT sürmüştü. Bu USDT’lere yenileri eklendi.

Bugün tek seferde 50 milyon dolar değerinde yeni USDT yaratıldı ve kripto para borsası Bitfinex‘e gönderildi. Bu derece büyük miktardaki yeni Tether’lerin kripto para piyasasını nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

Yeni USDT’ler ilk olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex’e gönderiliyor. Bitfinex’e gönderilen USDT’ler, buradan diğer borsalara dağılıyor.

Basılan son Tether’lerle birlikte Tether’in toplam piyasa kapitalizasyonu 2 milyar 841 milyon dolara çıktı. Tether, bu piyasa kapitalizasyonu ile en büyük kripto paralar arasında sekizinci sırada yer aldı.

Bu arada Bitfinex’ten elde edilen verilere göre şu sıralarda Bitcoin, 6,750 dolardan alınıp satılıyor. Bitcoin’in burayı geçmesi halinde 7,000 dolara doğru yol alması bekleniyor.

WILLY WOO: 2018’DEKİ BITCOIN 2014’TEKİNE BENZEMEYECEK

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl