Bitget CandyBomb airdrop platformu nedir ve nasıl kullanılır?

Kripto para platformlarının her biri esasında benzer şekilde çalışan ancak farklı isimleri olması sebebiyle yeni kullanıcıların kafasını karıştırabilen çeşitli ürünler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de hem yeni hem de deneyimli kripto para kullanıcılarına oldukça fayda sağlayabilecek Bitget CandyBomb platformu. Peki bu CandyBomb nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

Bitget CandyBomb nedir?

Bitget CandyBomb, Bitget’in airdrop platformudur ve umut vadeden projelerin coin ve tokenlerini sürekli olarak belli başlı görevleri tamamlayan kullanıcılarına dağıtarak projelerin popülerleşmesine ve kullanıcıların da umut vadeden projelere erişmesine olanak sağlar. Kullanıcılar CandyBomb’daki etkinliklere katılarak her bir etkinlik için değişken olan görevleri tamamlayabilir ve popüler coin ve tokenleri kazanabilirler.

Airdrop nedir?

“Peki airdrop nedir?” diye soruyorsanız, airdrop’lar yeni projelerin topluluk sadakati kazanmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için kullandıkları bir ödül sistemidir. Airdrop etkinlikleri sayesinde kullanıcılar en yeni projelere anında ulaşabilir, anında bunlarla işlem yapmaya başlayabilirler veya projenin daha da değerleneceğini düşünüyorlarsa ellerinde tutabilirler.

Yazım sırasında, CandyBomb 37 etkinlik gerçekleştirdi, toplamda 266.746 katılımcıya 6.430.389.725.078.764 tokenlik airdrop yaptı.

CandyBomb ile nasıl airdrop kazanabilirsiniz?

Bitget CandyBomb etkinliklerine katılabilmek için öncelikle bir Bitget hesabı oluşturmanız ve kimlik doğrulamanızı tamamlamanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra Bitget anasayfasına giderek sol üstte bulunan açılır pencereden CandyBomb sayfasına gidin.

CandyBomb sayfasında airdrop etkinlikleri devam eden projeleri, açıklamalarını, kalan sürelerini, kaç kişinin katıldığını ve dağıtılan token miktarını görebilir ve beğendiğiniz projelere katılabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir proje gördüğünüzde sağ altta yer alan “Detayları Gör” seçeneğine tıklayın.

Tercih ettiğiniz projenin sayfasında airdrop’a hak kazanmak için tamamlamanız gereken görevleri inceleyin ve “Kaydol” butonuna tıklayın.

CandyBomb, airdrop dağıtımına hak kazanımını ölçmek için bir Bilet sistemi kullanmaktadır. Görevleri tamamladıkça bilet kazanırsınız ve genellikle alabileceğiniz bilet sayısı görevi ne kadar iyi şekilde gerçekleştirdiğinizle doğru orantılıdır. Görevler etkinlikten etkinliğe değişkenlik göstermektedir ve her bir görevi dikkatli şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Airdrop etkinlikliğinin alt kısmında etkinliğin yol haritasını ve etkinlik detaylarını görebilirsiniz.

Bilet sistemini açıklamak adına, örneğin Altlayer ($ALT) projesi için spot hacim gerekliliğini inceleyelim:

Bu etkinliğe göre, katılım yapan her kullanıcı, 19.186 $ALT ödül havuzuna sahip spot işlem hacmi görevinden 640 $ALT’a varan ödül kazanabilir ancak söz konusu kullanıcının alacağı ödülü maksimum miktara çıkarması için 1.000 USDT üzerinde spot işlem hacmine sahip olması gerekmektedir.

Ek olarak, kullanıcılar diğer görevleri de tamamlayarak kazanacakları coin/token miktarını da artırabilirler. Bir görevi tamamlamak sizi diğer görevlerden ödül almaktan men etmez ve her bir görevin kendine has bir havuzu vardır. Diğer yandan, görevler etkinlikten etkinliğe değişkenlik göstermektedir.

Her bir CandyBomb etkinliğine katılırken görevleri incelemeniz, ödüle hak kazanmak için karşılamanız gereken şartları dikkatlice okumanız ve her şeyden önce etkinliğin sayfasında yer alan “Kaydol” butonuna tıkladığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Bitget CandyBomb airdrop’larını nereden takip edebilirsiniz?

Bitget düzenli olarak CandyBomb düzenler ve bunları resmi kanallarından duyurur. CandyBomb airdroplarını takip etmek için Türkçe resmi Bitget Twitter, Telegram veya Bitget duyurular sayfasını takip edebilirsiniz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl