Katılım için son 3 gün: Bitmarex, çekilişle kripto para dağıtıyor

Türkiye merkezli uluslararası kripto para platformu Bitmarex, binlerce TL değerinde kripto para dağıtılacak bir çekiliş gerçekleştirecek. Katılım için son 3 gün.

Türkiye merkezli uluslararası kripto para işlem platformu Bitmarex, binlerce TL değerinde kripto para dağıtılacak bir çekiliş gerçekleştiriyor.

Sosyal medya hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz Bitmarex görevleri ile çekilişe katılmanız halinde aşağıdaki ödüllerden biri sizin olabilir:

1 kişiye 3 Ethereum (ETH)
10 kişiye 100’er adet Ripple (XRP)
30 kişiye 300’er adet Digibyte (DGB)

Kampanyaya katılmak için tıklayın.

Kampanya katılım koşulları için tıklayın

• Etkinliğe katılım sağlamak için belirtilen giriş yöntemlerinden birisini kullanarak etkinliğe giriş yapılmalıdır.

​”Hesabınızı onaylatarak anında 100 TL kazanın” görevini tamamlamak için, ilgili görev içerisindeki verilen linkten veya https://www.bitmarex.com/register?refNo=u5bvVc linki ile veya https://www.bitmarex.com/ linki ile girip kayıt olurken Referans Kodu alanına “u5bvVc” yazarak siteye kayıt olmanız ve hesabınızı onaylatmanız gerekmektedir. Hesabınızı onaylatınca kazanmış olduğunuz 100 TL Referans hesabı bakiyenize eklenecektir. Referans hesabı bakiyenizde biriken tutarlar TL marketteki yapacak olduğunuz satış işlemlerindeki işlem ücretlerinde kullanılacaktır.

• Etkinliğe katılım görevlerini yerine getirerek, yerine getirdiğiniz görevlerin puanlarının toplamından oluşacak katılım sayınız kadar etkinlik sonucu kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

• Etkinlikte günlük bonus görevi tanımlıdır. Etkinliğe katıldıktan sonra bonus kısmını aktif hale getirerek,ertesi gün tekrar size katılım sayınızı artıracak görevleri tamamlayarak, kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

• Katılımcı kazandığı hediyeyi başkasına devredemez, değiştiremez veya nakde dönüştürülmesini talep edemez.

• Etkinlikte haksız avantaj sağlamaya çalışan ve/veya hile yapan kişilerin tespit edilmesi durumunda bu kişilerin paylaşımları etkinliğe dahil edilmez, bu kişiler etkinliğe katılsa dahi hediyeye hak kazanamazlar.

• Bitmarex etkinliği herhangi bir zamanda sonlandırma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Etkinliğe katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır. Bitmarex, bu şart ve kuralları, gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılımcılar, güncel şart ve kuralları öğrenmek için https://bitmarex.zendesk.com/hc/tr/sections/360001854851-Kampanyalar adresindeki etkinlik duyurularını düzenli olarak kontrol etmeleri gerektiğini kabul ederler.

• Katılımcılar, ödüllerini teslim alırken, kişisel bilgilerinin doğruluğunu ispatlamak amacıyla https://www.bitmarex.com/ üzerinde onaylanmış hesaba sahip olmaları gerekmektedir. Kazanan katılımcının ödülü, https://www.bitmarex.com/ üzerindeki onaylı hesabına yapılacaktır.

• Katılımcılar etkinliğe yalnızca kendileri hesaplarından katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını, ya da yayın haklarını ihlal eden, toplum örf adetine aykırı, genel ahlak kurallarına aykırı, hukuka aykırı, fikri ve sınai mülkiyet hakları, Bitmarex ilke ve değerleri çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali işbu yarışma kapsamında kullanamaz. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, veriyi yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklardır.

• Kampanyaya katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

• Bu etkinliğe katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları itirazsız kabul etmiş sayılır.

ETKİNLİK SÜRESİ VE VERİLECEK HEDİYELER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR :

• Etkinliğin Geçerli Olacağı Tarih : 1 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018

• Etkinliğin Platformu : İnternet

• Ödüller:

‣ ​1 kişiye 3 Ethereum – (ETH)

‣ 10 kişiye 100’er adet Ripple – (XRP)

‣ 30 kişiye 300’er adet DigiByte – (DGB)

• Bitmarex tarafından düzenlenen bu etkinlik, https://gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılım, görevlerin yerine getirilmesi ve etkinlik bitiminde kazananların belirlenmesi tamamıyla https://gleam.io platformu tarafından gerçekleştirilecektir.

• Etkinlik sonucu kazananlar Bitmarex sosyal medya hesaplarından ve Bitmarex kampanyalar sayfasından duyurulduktan sonra kazananların ödülleri en geç 10 iş günü içerisinde ödül kazanan kişilerin https://www.bitmarex.com üzerindeki onaylı hesaplarına aktarılacaktır.

• Ödüller https://www.bitmarex.com teslim edildikten sonra istenilen şekilde kullanılabilir.

Bu promosyon hiçbir şekilde Instagram ya da Facebook tarafından sponsor desteği almamıştır. Bu promosyon Instagram ve Facebook tarafından yürütülmemektedir ve de hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!

Her arkadaşınla 100 TL kazan!

Bitmarex’te ödüller bunlarla sınırlı değil! Borsa, yarışma programının yanı sıra platforma sizin referansınızla üye olan ve hesabını onaylatan her kullanıcı başına bakiyenize 100 TL yatırıyor. Ayrıca referansınızla üye olan her kullanıcı da 100 TL kazanıyor. Kazanılan bu miktarlar, TRY markette yapılacak satış işlem ücretlerinde kullanılabiliyor.

Her zaman kesintisiz işlem

Dünyada az sayıda platformda bulunan Amazon Web Servisleri’nin ölçeklenebilir desteği ve mikro servis altyapısını kullanan Bitmarex’te bu sayede işlem hacminin yoğun olduğu anlarda bile kesintisiz alım satım yapmak mümkün oluyor.

Hesabınız güvende

Bitmarex, kripto paralarınızın güvenliğini soğuk depolama tekniğiyle sağlıyor. Ayrıca kişisel bilgiler ve hesap içerikleri de platformun son teknoloji altyapısıyla korunuyor.

Kolay kullanım

Yenilikçi platform, kullanıcılarına basit ve kullanımı oldukça kolay bir arayüz sunuyor. Akıllı tasarlanan arayüzü ile kripto para platformu hakkında aradığınız tüm bilgiler elinizin altında.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl