Blockchain iletişim danışmanlığı şirketi EAK Digital, Türkiye operasyonlarını başlattı

Londra merkezli Blockchain iletişim danışmanlığı şirketi EAK Digital, Türkiye pazarına giriş yapıyor.

Blockchain odaklı iletişim danışmanlığı yapan Londra Merkezli EAK Digital, ilk uluslararası ofisinin lansmanıyla birlikte Türk ekibini oluşturmaya başlayarak Türkiye pazarına giriş yapıyor.

EAK Digital kurucusu ve CEO’su Erhan Korhaliller, uluslararası Blockchain firmalarının Türkiye pazarına erişmesine yardımcı olmak için Türkiye’de faaliyet göstermeye ve ofis açmaya karar verirken, aynı zamanda Türkiye’deki kripto para ve Blockchain projelerinin büyümesine yardımcı olup ajansın deneyimlerinden ve uluslararası bağlantılarından faydalanmalarına olanak sağlayabileceklerini belirtti.

Türkiye ekibinin ilk üyesi Hakkı Pehlivan oldu. Daha önce birçok büyük ölçekli ulusal ve uluslararası projeler yöneten Pehlivan, Türkiye’de Blockchain konferanslarının düzenlenmesine de katkı sağladı. Pehlivan, EAK Digital ekibine Türkiye Ülke Müdürü olarak katıldı.

Yeni bir geçit

Korhaliller, konuyla ilgili olarak “Türkiye, Blockchain teknolojisinin benimsenmesi ve gelişmesi açısından önemli bir pazar. İstanbul ofisimizi açmamızdaki amacımız uluslararası firmaların Blockchain dostu Türkiye’ye erişmelerine kapı aralamak ve yerli projelerin uluslararası sahnede kendilerini göstermeleri için fırsatlar sağlamaktır. EAK Digital’in ilk uluslararası ofisinin Blockchain teknolojisini büyük bir ilgiyle benimseyen bir bölgede açılması, beklenen bir hamle oldu ve amacımız, uluslararası projelerin Türkiye’ye güvenle girip yatırım yapmaları için güvenilir bir kapı sağlamaktır. Türkiye pazarının potansiyelini görebilen firmaların çok doğru karar verdiklerine ve bunun karşılığında cömertçe ödüllendirileceklerine inanıyoruz.” dedi.

EAK Digital, daha önce Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver gibi öncü isimlerle röportajlar yapan ve büyük bir başarı yakalayan EAK TV’nin yolundan gidecek olan Türkçe YouTube kanalı yakında hayata geçecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl