Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da yapılacak

Blockchain Economy Summit, pandemi nedeniyle verilen iki yıllık zorunlu aranın ardından yeniden İstanbul’da! Şimdiye kadar binlerce katılımıcıyı ağırlayan zirve, bu sene 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Zirvenin ikinci Türkiye ayağı, pandemi öncesinde Türkiye’de düzenlenen son büyük blok zinciri etkinliğiydi ve dördüncüsü ise kripto para topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk etkinlik olacak.

Kovid-19’un başlangıcından bu yana kripto para adaptasyonu oldukça arttı. Chainalysis’e göre, küresel kripto adaptasyonu 2019’un üçüncü çeyreğinden bu yana yüzde 2300 ve yalnızca geçen yıl ise yüzde 881 büyüme kaydetti. Ve bugün, Türkiye nüfusunun yüzde 16’sı (13.6 milyon kişi) kripto para sahibi. Bu, Türkiye’yi kripto para sahipliği bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri konumuna getiriyor. Dolayısıyla artık Türkiye’de kripto para piyasası hiç olmadığı kadar hareketli ve sıcak.

Blockchain Economy İstanbul Summit, dünyanın 55 ülkesinden 3 binden fazla katılımcıyı bir araya getirerek bölgede önemli sektör liderleriyle benzersiz bir networking fırsatı yaratacak.

Finansın geleceği: Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, DeFi, madencilik, kripto para regülasyonu, kripto para yatırımı ve alım satımı, blok zinciri teknolojisinin şirketler ve devlet kurumlarında kullanımı ve çok daha fazlası, Blockchain Economy İstanbul Summit sahnesinde tartışılacak.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: https://bit.ly/3NQZtxz

Biletler için tıklayın: https://bit.ly/3rcri9I

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl