SINOVATE de var: Forbes’a göre, 2020’de dikkat edilmesi gereken 8 Blockchain girişimi

Türk Blockchain girişimi SINOVATE; Crypto.com, SaTT, THORchain, BDAM, Perlin, GCA ve Digital Asset & Commodity Exchange ile birlikte Forbes'un 2020 yılında dikkat edilmesi gereken 8 Blockchain girişimi listesine girdi.

Tamer Dağlı’nın öncülüğünde faaliyet gösteren Blockchain projesi SINOVATE, Forbes Middle East‘in 2020 yılında dikkat edilmesi gereken 8 Blockchain girişimi listesine girdi.

Blockchain teknolojilerini modern ekonominin tüm alanlarına uygulamayı hedefleyen SINOVATE, 2018’de Suqa adıyla yola çıkmış ve sonra SINOVATE olarak yeniden markalandırılmıştı. Herhangi bir projeden çatallanmayıp sıfırdan yazılan proje, Dağlı’ya göre, tamamıyla inovasyon ve farklılık yaratmak üzere kuruldu.

Dağlı, uzmancoin.com’a yaptığı açıklamada, 2020 yılının SINOVATE için çok daha iyi geçeceğini umduğunu ve önümüzdeki Haziran ayında gerçek kullanım alanına sahip ürünlerden bazılarını faaliyete alacaklarını söyledi.

Ayrıca SINOVATE, Binance’ten projelerin gerçekliğini ve doğruluğunu garanti eden bir sertifika olan V Label aldı.

Forbes, 2020’de dikkat edilmesi gereken diğer Blockchain girişimlerinin ise Crypto.com, SaTT, THORchain, BDAM, Perlin, GCA ve Digital Asset & Commodity Exchange olduğunu açıkladı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Korkmaz Yanıtla

    Deex i de bi inceleyin