Sosyal medya platformu Twitter’a BtcTurk emojisi

Twitter'da kripto para işlem platformu BtcTurk'ün ve birkaç Türkçe Bitcoin hashtag'lerinin artık kendi emojileri var.

emoji

Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, kendi markası ve Bitcoin ile alakalı diğer bazı Türkçe hashtag’lere özel Twitter emojisi aldı.

Bilindiği üzere Twitter, Şubat ayında ilk kez Bitcoin emojisini kullanıma sunmuştu. Bitcoin destekçileri Twitter’ın bu hamlesini coşkuyla karşılamış, Bitcoin’in dünya gündemine taşınması için kampanya başlatmışlardı. Bitcoin de saatler içinde 35 bini aşkın tweet ile trend listesine girmişti.

Sosyal medya platformu daha sonra başka kripto paralar için de emojiler oluşturdu. BNB, BUSD ve TRX bunlar arasında.

BtcTurk ise BtcTurk ve BtcTurk PRO markalarına ek olarak #bitcoinledegistir, #bitcointurkiye, #bitcoincinsinden gibi hashtag’lere de emoji aldı.

BtcTurk’ten yoğun televizyon reklamları

Aynı zamanda BtcTurk, televizyon kanallarında yoğun bir reklam kampanyası başlattı.

BtcTurk, reklam kampanyasında kolayca Bitcoin alım satım deneyimine odaklanıyor. 7 gün 24 saat, her yerde BtcTurk’te güvenle Bitcoin alıp satmanın ne kadar kolay olduğu “futbol”, “trafik” ve “havuz” konseptli 3 farklı film ile anlatılıyor.

Kullanıcılar, AppStore veya GooglePlay üzerinden indirebilecekleri BtcTurk uygulamasına hemen üye olarak hesaplarına istedikleri miktarda para yatırıyor ve birkaç dakika içerisinde güvenle Bitcoin alabiliyor. Happy People Project imzası taşıyan filmin prodüksiyonunu 2012 Film Production üstlenirken yönetmen koltuğunda Doğan Tanyer yer aldı. Müzikleri Magicpost tarafından hazırlanan reklam filmine BtcTurk Youtube hesabından ulaşılabilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl