Bu hafta izlenecek 2 kripto para: Band Protocol (BAND), Waves (WAVES)

Kripto para piyasalarında bu hafta Band Protocol (BAND) ve Waves (WAVES) olmak üzere iki projede dikkat değer gelişmeler var.

finans-grafik

Kripto para piyasalarına geçen haftaya iki merkeziyetsiz oracle projesi damga vurdu. Bunlardan biri Band Protocol (BAND), diğeri ondan daha popüler olan Chainlink’ti (LINK).

LINK, geçen hafta boyunca art arda fiyat rekorları kırdı. Kripto para, piyasa değeriyle en büyük ilk 6 proje arasına girerken her bir LINK, 14 doları aştı.

Öte yandan BAND’deki fiyat artışı daha çarpıcıydı. Hafta başında 4 dolardan işlem gören BAND, bazı borsalarda 18 dolara kadar ulaştı. Bu yüzde 350’lik bir fiyat performansına denk geliyor.

Geçen haftada bunlar yaşanırken önümüzdeki günlerde hangi altcoin’ler önemli gelişmelerle öne çıkabilir? Bu hafta izlenmesi gereken iki altcoin bulunuyor:

Band Protocol (BAND)

Yukarıda da belirtildiği üzere BAND ciddi bir yükseliş içinde. Dolayısıyla her an bu soluksuz yükselişin daha sert bir düzeltmesiyle karşılaşılabilir. BAND ile işlem yaparken bu olasılık dikkate alınmalı.

BAND’de bu hafta önemli bir listelenme gelişmesi var. Kripto para, bugün Coinbase Pro üzerinde işleme açılacak. BAND, şu anda büyük borsalar olarak yalnızca Binance ve Huobi’de var. Coinbase Pro’da listelenmesi, BAND fiyatını etkileyebilir.

Waves (WAVES)

Waves, bu haftaya yolda olan iki önemli gelişmeyle giriyor. Waves’in kurucusu Sasha Ivanov’un açıklamalarına göre, tüm Waves trader’larının bekledikleri bir listeleme haberi gelecek. Bu haberin Coinbase olduğu spekülasyonu dönerken henüz net bir bilgi yok. Waves, Türk yatırımcıların tercih ettiği bir kripto para. Öyle ki WAVES, Binance’ten sonra en çok Paribu’da alınıp satılıyor.

Waves’teki bir başka kayda değer gelişme Neutrino Dollar ile ilişkili. Neutrino Dollar (USDN), Waves’in yerel token’ı ile teminatlandırılan algoritmik bir stabil kripto para. 1 USDN, 1 ABD Doları’na eşit. Ivanov’a göre USDN, bu hafta Ethereum’da da faaliyete geçirilecek.

Waves Coin Analiz ve Yorumları 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl